1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sorry ale potrzebuje pomocy co do Kinectu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prinson, Sierpień 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. prinson

prinson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam że tutaj ale pilnie potrzebuje pomocy czy żeby używać kinectu potrzebne są odrębne gry? czy może to być na przykład, eee.... assassin's creed lub WWE Smackdown vs Raw 2011 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Gra musi obsługiwać kinecta, a czy obsługuje pisze np na pudelku

5. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Pytanie typu ku***..... Naprawde czasem jak ktos cos je**** to nie wiem czy sie smiac czy plakac.

6. saffy

saffy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    A komentarze tego typu zachowaj dla siebie ... nie każdy musi się "znać" tak jak ty .

Co do wątku : Jak już koledzy wyżej pisali kinect obsługuje tylko gry do tego przeznaczone , co jest oznaczone na pudełku np. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/99/Kinectimals.jpg jak widzisz w prawym górnym rogu masz informacje o tym że jest do kinecta

7. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Nie bede nic zachowywal dla SB. Niby jakim sposobem kinect obsluzy gry ktore byly wydanie przed premiera kinecta?? Wystarczy troche pomyslec, a nie pierdzielic 3po3. Ew uzyc google. Zadajac takie pytania chcecie ( Ci co zadaja) zabłyszczec swoja głupota?? Czy tylko cyknac posta ot tak. Jaki tu sie syf robi. Nikt nie uzywa wyszukiwarki. Miliony pytan - czy mnie zbanuja, czy przerobie itp/itd. Zaczyna to sie zalosne robic.

Na takie pytania jak zwykle miliony odpowiedzi. A jak z 2miechy temu napisalem posta dlaczego na konsoli ntsc chodza gry w pal to zaden znawca ( medrzec) nawet kropki nie napisal. A wujek google w kilka minut odpowiedzial.

BTW www.google.pl tak dla przypomnienia.

A i jeszcze jedno. Podziwiam kilku ludzi z tego forum za ich cierpliwosc z leczeniem rozprzestrzeniajacej sie głupoty.

// Wulgaryzmy i obrażanie innych WARN!!!

#jakubkameleon

8. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    po 1 nie podoba ci się to nie czytaj proste ? mam nadzieję ,że tak bo napisał posta który nic nie wnosi do tematu i tylko jak to ująłeś "syf" się robi.
    po 2 jest to forum o tematyce związanej z xbox 360 więc każdy ma prawo zapytać się o cokolwiek ponieważ na takich portalach masz większe szanse ,że informacje które otrzymasz są prawdziwe.
    po 3 człowieku ochłoń trochę wyjdź na dwór a i takie wielkie info dla ciebie nie każdy ma czas zajmować się każdą dziedziną techniki i pamiętać co i kiedy zostało wydane.

9. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Kolejny obrońca ucisnionych. Do Power Rangers sie zapisz. Dzieki ze mi przypomniales ze forum o tematyce xboxa, bo juz myslalem ze kółko rozancowe.

10. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bardziej osoba która rozumie ,że nie każdy musi wiedzieć wszystko i o wszystkim.

z mojej strony pragnę dodać poza tym ,że z tego co piszesz w innych tematach wnika ,że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz powinieneś zapisać się na zajęcia z opanowania gniewu lub po prostu czasem ruszyć głową i zastanowić się po co takie fora są. Dziękuje dobranoc nie mam zamiaru dalej z tobą rozmawiać bo i tak nic to nie da.

11. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz

Nigdy nic takiego niepisalem ze kazdy musi wiedziec wszcyko i o wszystkim. W innych posatch, raz sie zdlazylo. Mój blad, przyznaje sie. Wku**** mnie tylko to ze najwiecej rzucaja sie ŚWIEZAKI. Wiem wiem, solidarnosc przedszkolakow musi byc.

12. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    davidzgierz8484
    W każdym topicu z twoim udziałem jest problem.

13. davidzgierz8484

davidzgierz8484 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Nie bez powodu tak jest i nie w kazdym.

14. Pawlak108

Pawlak108 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  15. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zamykam nie umiecie normalnie rozmawaić dla prowokatora leci warn następnym razem będzie ban!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum