1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Soul Calibur IV postać

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Darkoo19, Luty 8, 2011.

1. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, odblokowałem wszystkie postacie, oprócz 1, mam ucznia veidera. Jak odblokować tą jedną postać ?

Proszę o przeniesienie do dobrego działu

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Też czasami popykam w Soul calibura i obstawiam że tą ostatnią postacią jest darth vader której się zdobyć nie da.Słyszałem kiedyś że można ja kupić przez live.Ale jak napisałem pewien co do tego nie jestem :p

4. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    ile w sumie po odkryciu jest plansz ?

5. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    vader jest dla wersji na ps3 na xpudle jest yoda. mam ten sam problem co kolega Darkoo19. a i moze wiecie bo podobno w tym SC da się robić jakieś finishery. Jak to zrobic??

6. grzechu1x

grzechu1x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, da się ale jest to bardzo trudne.... osobiście gram w to już prawie rok i wyszło mi 2 razy :/ Chodzi o to że gdy te kule obok energi zaczynają pulsować jasnym światłem po mocniejszym ciosie one pękają i wtedy należy nacisnąć LB lub RB już nie pamiętam i pojawia się jakby fatal z mortal'a jest to o tyle trudne, że czasu na zrobienie tego jest licho co. Pękaniu kuli towarzyszy dźwięk tłukącego szkła. Jeżeli ktoś chce to osiągnięcie polecam patrzeć w kule i po każdym ciosie klikać klawisz LB I RB

7. Yaboll

Yaboll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Vader jest dostępny na Xbox-a trzeba go jednak kupic na Marketplace, a kosztuje to 400 MSP. Więc nie wiem czy warto.

8. PeeROeSTeO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    to ten przycisk gdzie jak go użyjesz w nieodpowiednim momencie to sie gość łapie za głowe?? i tylko to wystarczy zrobic??

9. lepek46

lepek46 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Chodzi o to że tak jakby kolesiowi odpadają kawałki zbroi (chyba) i po czasie ten pasek u góry zaczyna mrugać na czerwono i wtedy naciskasz chyba LB i to cała filozofia. Rzadko się to zdarza ale się zdarza. Jak koleś ciągle blokuje to pojawia się taka szansa. Jak masz drugiego pada to weź niech ktoś cały czas bierze blok a ty go nawalaj po chwili pojawi się szansa na finishera.

10. PeeROeSTeO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    To to jest ten cały stan Soul Crush. No już gdziesz czytałem ze takl sie to robi ale probowalem i nie udawało mi sie wiec myślałem ze jest jakis inny sposób jeszcze.

11. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziękuje za odpowiedz :D
    pzdr all

12. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  13. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Z tym tutorialem bezproblemowo wychodzi, a VADERA można kupić na RYNKU USA za 400MSP

Wczytywanie...

Poleć forum