1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Soul Calibur IV pytanko odnośnie postaci

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez czeski24, Grudzień 18, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.Właśnie kupiłem Soul Calibur IV i mam pytanko.Z tego co wiem aby odblokowa postacie należy przejść story mode wszystkimi zawodnikami.Przechodzę story zawodnikami których mam od początku ale doszły mi tylko 2 new postacie..okazało sie ze reszte musze wykupić(to normale?).Obok Yody są 2 wolne miejsca,podobno żeby odblokować jedną z nich należy przejsc arcade Yoda a jak odblokować drugą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zdobyłem juz tego ucznia vadera i pozostało mi jedno brazowe pole na ost postac podobno to vader jak go zdobyc?jedni piszą że da się jego w jakiś sposob zdobyć inni ze trza go kupić na XBL

4. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak nabijac kolejne levele postaci?(przez story mode?),im lepsze stroje,rekawice,bronie tym lepsze powery,impacty itd id itd ,jak zdobyc wszystkie stroje i reszte ekwipunku danego zawodnika(meczyc ciagle story mode?)

5. enigmatyczny

enigmatyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    musisz tez grac w wieze i wykonywac tam zadania. dostajesz "skrzyneczki" a w nich zazwyczaj dobre stroje.
    za vadera trzeba zaplacic.

Wczytywanie...

Poleć forum