1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Soul Calibur IV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michupoznan, Październik 17, 2010.

1. michupoznan

michupoznan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam wszystkich :)

Szukam chętnych graczy do pogrania online w Soul Calibur IV i zaliczenia osiągnięć, z mojej strony mogę zaoferować wymianę 1:1 tzn. jeśli ktoś mi pomoże, to ja również pomogę.

Mój gamertag: MichuEP
    headset: jest

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yaboll

Yaboll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli to jest jeszcze aktualne to ja bym był chętny. Gram zwykle na wieczór tak po 21 o innych porach bywa różnie moge byc a może też mnie nie być.

4. SAYKON

SAYKON Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Michu to ja chętnie się na to piszę, pamietaj :) !!

GT : XxZAIBATSUxX / jak juz wiesz mam HS no i jestem dostepny głównie wieczorami i czasami w dzień , pozdro Michu :) !

Wczytywanie...

Poleć forum