1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Soulcalibur IV - dodawanie umiejętności HELP!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PiotroZ, Lipiec 31, 2009.

1. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mam problem, kiedy tworze sobie postać w SC IV bynajmniej nie mogę dodać umiejętności.., dodaje w 4 sloty skille, przejeżdżam w System, klikam Finish i wyskakuje okienko coś tam właśnie o skillach, nie umiem tej części "inglisha" ale mam wrażenie że tam jest powód tego, klikam yes, ustawiam walkę i mam "No Skills".... :/

Co z tym zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    każda postać ma skill, wielkość skila zależy jakie stroje jej kupisz i jaką broń, a twój problem polega chyba na tym, że za dużo tych umiejętności (czy jak tam to nazwać) ładujesz danej postaci

4. PiotroZ

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ładuje w 4 sloty, tyle ile jest na to wyznaczone...

5. tupac

tupac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dortmund
    Mam pytanie co do SC Iv lecz nie dokladnie o tym .. Sciagnolem sobie go wczoraj i nie wiem jak wykonac Critical Finish .. Patrzalem w move list ale nic nie pisalo jakies critical finish albo cos prosze o pomoc ..

6. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów

gdy gość dużo się broni to pasek energii zaczyna na czerwono świecić, to teraz tylko trzeba przełamać blok, po czym szybko nalezy wcisnąć 4 guziki na raz, lub jak nic nie przestawiałeś w ustawieniach lewy bumper

jak przecodziłeś tower of soul to na 11 piętrze najlepiej będzie się nauczyć bo praktycznie cały czas bronią się

7. tupac

tupac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dortmund
  8. PiotroZ

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra, ale co z moim problemem ?, teraz wpadłem na pomysł z założeniem przedmiotów które mają atrybut Special, Boost, Gauge itp, dodałem skille, finish, dupa, dalej to samo, co do cholery mam robić ?

9. Althenor

Althenor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze po wybraniu skilli potem jeszcze cos zmieniales w eq ?

Wczytywanie...

Poleć forum