1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spadający gruz w Battlefield 3 będzie mógł nas zabić

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Czerwiec 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Battlefield 3, ach ten Battlefield 3. Nie widzieliśmy jeszcze edycji konsolowej, ale nie przeszkadza nam to jarać się tytułem, jakby od jego zwycięstwa nad Modern Warfare 3 zależało nasze życie. Electronic Arts opublikowało jednak najnowsze szczegóły i pierdółki dotyczące multiplayera, które najzwyczajniej w świecie musicie wiedzieć...

Lista "arcyważnych" według EA informacji:
    • Potwierdzono, że drużyny będą czteroosobowe, dodatkowo pojawi się lider drużyny
    • Aby rzucić granat, trzeba będzie uprzednio go "wybrać" (tak jak przy zmianie broni)
    • Spadające kawałki gruzu z rozwalających się domów będą mogły zabić gracza, jak również jego towarzyszy oraz przeciwników!
    • Nóż będący w ekwipunku zadziała szybciej
    • Wszystkie klasy wspomagające otrzymają możliwość dzielenia się amunicją
    • Klasa strzelca otrzyma apteczkę oraz defibrylator (logiczne)
    • W trybie rozgrywki dla wielu graczy otrzymamy możliwość zmiany rodzaju prowadzenia ognia (płynny/przerywany/automatyczny)
    • Regenerować się będziemy tylko wtedy, gdy nie będziemy pod ostrzałem
    • Korzystanie z LMG (karabin maszynowy) wrzuci na ekran filtr Blur
    • Granat błyskowy oślepi przeciwników na jakiś czas

Słowem, mamy poczuć się jak na prawdziwej wojnie. Czy tylko mi się wydaje, że realistyczny Battlefield 3 oraz efekciarskie Modern Warfare 3 kierowane są do zupełnie różnych grup odbiorców, co jednak nie przeszkadza im codziennie w komentarzach tłuc się między sobą o to, co jest lepsze?

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja czekam i na BF3 i na MW3. Obydwie gry mnie bardzo interesują :D

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    super, ja bf juz zamowiłem i zaplacilem!!!!! CZEKAM!!

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Najbardziej cieszy mnie ta opcja :D - W trybie rozgrywki dla wielu graczy otrzymamy możliwość zmiany rodzaju prowadzenia ognia (płynny/przerywany/automatyczny)
    Z tym gruzem jest dobra sprawa, było widać na gameplayu, że tu się sypie się go całkiem spora ilość, a i wyburzenie budynku do końca nie będzie tak proste jak w BC2 :)

6. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    Zmiana ognia tego wlasnie brakowalo mi w bc2 :)

7. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do gruzu.. No to lux! Realizm na pierwszym miejscu!

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Battlefield 3 zrobi prawdziwą rewolucję na rynku fps-ów. Bardzo się cieszę, że idą w kierunku realizmu, ale jednak zostaje ten porządny kawałek typowego arcade :) Ja strasznie bym chciał, aby na KAŻDEJ mapie były pojazdy zmechanizowane i co najważniejsze - powietrzne.
    Pre-Order już zamówionoy :) CZEKAMY!

9. rumburak80

rumburak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Regenerować się będziemy tylko wtedy, gdy nie będziemy pod ostrzałem - Mam nadzieję że chodzi o uzywanie apteczki a nie o samoregenerację bo będzie lipa???

10. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przecież w Bad Company 2 też jest samoregeneracja, tylko że bardzo wolna. Apteczka tylko bardzo ten proces przyśpiesza.

11. rumburak80

rumburak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to przez ponad rok grania na hardcore nie zauwarzyłem he..he.. albo raczej w ciężkim stanie nie zdążyłem .Dzięki za oświecenie dzisiaj pokampie ranny i się zregeneruje.

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Regenerować się będziemy tylko wtedy, gdy nie będziemy pod ostrzałem

To mi się najbardziej podoba bo zbalansuje rozgrywkę, w BC2 było tak gdy kogoś w biegu ustrzelałeś a ten zwiał do budynku, (gdy miał apteczkę ofc) wyleczył się, wychylił zza okna i zaczął naparzać do ciebie jak równy z równym, co tam że 10s temu był bliski śmierci..

13. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W BC2 "autoleczenie" rozpoczynało się bodajże 3s od ostatniego zranienia i dawało 3hp na sekundę tu będzie na pewno identycznie a nie tak jak sobie wszyscy wyobrażają że postać nie będzie się leczyła do puki ktoś obok niej strzela i świszczą kule.

14. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Na hardcore nie ma mowy o "autoleczeniu". Apteczka, a jak nie to biegałeś zalany krwią :) Mi się podoba dzielenie amunicją. Mechanikiem było kiepsko kiedy ktoś chciał pobiegać z optyką, ale za to miał cholernie mało ammo. A ganianie za szturmowcami którzy i tak często mieli w ***** prośby o amunicję, trochę wnerwiało. Będzie epicko. Pre-order już jest. Pozostało czekać, czekać i czekać.

15. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja się nigdy nie spotkałem ze szturmowcem który nie chciał mi dam amunicji. To przecież leży w ich interesie, żeby mi dac amunicje, a oni sobie zarobią punkty. Za to spotykam się często z dzieciaczkami, którzy specjalnie odlatują mi z przed nosa śmigłowcem, albo nie czekają żeby mnie zabrac na pasażera w jakimś pojeździe.
    Ja osobiście gram Medykiem, broń PKM i mam podwojoną amunicję, więc nigdy nie zdarzyło mi się , żeby zabrakło mi amunicji.

16. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Z tym gruzem może być fajna opcja :)

17. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Aby rzucić granat, trzeba będzie uprzednio go "wybrać" (tak jak przy zmianie broni)

Po tym widać że główną platformą jest PC. Na padzie zabrakło przycisków. Będzie to trochę uciążliwe i z pewnością, nie będziemy oglądać deszczu granatów. Co do dzielenia się amunicją przez każdą klasę, uważam, że nie jest to dobry pomysł. W BC2 trzeba było mieć drużynę odpowiednio zbalansowaną pod kątem klas. Reszta - rewelacja. :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum