1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spadki fps, przegrzewa się konsola?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maksiuuxd, Październik 6, 2013.

1. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam od pewnego czasu mam problemy z fps'ami np w GTA V, czy FC3 czy tam inne gry.. Gra chodzi na moje oko plynnie tylko jak poruszam kamerą to widze spadki, w GTA V niekiedy to mam takie, że czuje ze jest 15 fps bo tnie jak cholera i zawsze konsola stała w pionie, gdzie na dole leci taki wiaterek czy to było od tego? Postawilem konsole z poziomie gdzie wszystkie otwory maja dostep do powietrza i gry chodza chyba o wiele lepiej czy mi sie tylko wydaje? Mam jaspera 2009 da rade coś jeszcze zrobić, żeby gry lepiej chodziły? Gdy gram to konsola z tylu jest ciepła, czuje to jak dotykam ale nie wiem czy nie za ciepla, rroda nigdy nie zlapalem

Wczytywanie...

Poleć forum