1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spadki FPS w GTA V

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Danger869, Wrzesień 21, 2013.

1. Danger869

Danger869 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Witam ,Czy spadki FPS w GTA V to normalna rzecz czy nie? , bo ja jak jadę samochodem mam dziwne spadki fps'ów , Proszę odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Jak jadę szybko to też mam trochę spadków. i tekstury trochę wolno się wczytują mi.

4. QudelzinPL

QudelzinPL Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Mi troche czasami laguje w wodzie. a tak to smiga, i te lagi nie przeszkadzaja.

5. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Macie DVD2 na dysku zainstalowane ? R* zaleca grać z płyty... Ja mam RGH i 2 płyty na dysku i nie mam żadnych spadków fps...

6. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ale zapewne dysk zewnętrzny tak?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

7. KrZyChUelk

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Dokładnie tak. Dysk (staroć) 40 gb wyciągnięty z lapka podłączony na USB. Nie jest demonem prędkości ale GTA V daje radę :)

8. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    No tak to wszystko tłumaczy, kolega może ma x'boxowy HDD i stąd lekkie problemy. Sprzęt swoje lata ma a i najlepszej jakości nie jest więc nie ma co się dziwić że tak się dzieje. :)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

9. MasterBarti

MasterBarti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Są spadki fps, gra potrafi zwolnić. Ten kto tego nie zauważa jest po prostu przyzwyczajony bo dawno nie grał w nic płynnego albo po prostu ślepy. Eurogamer dokonał dokładnej analizy i gra potrafi zejść do 20fps. Też mnie to denerwuje, bo ostatnimi czasy dużo grałem na komputerze mając ok 50-60fps i się strasznie przyzwyczaiłem do takiej płynności.

[video=youtube_share;_fbYyMq4cGU]http://youtu.be/_fbYyMq4cGU[/video]

10. KrZyChUelk

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Hehe coś myślę że mój dysk jest gorszy (wolniejszy) od dysków Xboxowych ;)

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    co niby tlumaczy? bzdury gadasz i tyle, ja mam ponad 4 letniego xboxa z dyskiem MS, obie plyty zainstalowane i NIE mam zadnego problemu ze spadkiem fps czy doczytywaniem tekstur

12. MasterBarti

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tja yhm, a w łazience trzymasz jednorożca.

13. KrZyChUelk

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Dziwna sprawa z tymi spadkami fpsów, jedni narzekają, inni nie. Ja na szczęście należę do grupy osób nie narzekających :) Dodam że gram z laptopowego dysku, rok produkcji 2005 ;]

14. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zapraszam do mnie, dam Ci zagrac niedowiarku, poczytaj inne tematy, wiele osob nie ma z tym problemow... i nie boj sie, potrafie zauwazyc kiedy gra zwalnia bo 20 fps juz jest bardzo widoczne a w GTA zaobserwowalem to jeden raz jak plynalem woda i nigdy wiecej... no ale inni sa madrzejsi przeciez

15. MasterBarti

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety ale mieszkasz za daleko.
    Powtórzę jeszcze raz:
    Dodam jeszcze, że możesz mieć w telewizorze opcje typu "motion flow", "poprawa filmów" itp.

Ta gra na pewno nie ma u nikogo stałych 30fps. I nie przekonasz mnie na słowo, ja przynajmniej udowodniłem moją tezę a ty ?? Chcesz żeby Ci wierzyć na słowo. Nie dziękuję, wiele osób wierzy naszemu rządowi a dymają nas na lewo i prawo.
    Jesteś przyzwyczajony i tyle w temacie.

edit...
    dodam jeszcze link do artykułu:
    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-grand-theft-auto-5-face-off
    czytaj od "Grand Theft Auto 5: performance analysis"

Szkoda że coś http://www.lensoftruth.com/ akurat nie działa, na pewno tam też były by testy które również by to potwierdziły.

16. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    hahaha myslisz ze przekonasz mnie jakimis analizami pismakow? dzieki... moj telewizor nie ma zadnych opcji, ja swoja teze tez udowadniam zapraszajac zebys sobie pogral... nie chcesz wierzyc to Twoj problem a nie moj, nie jestem jedyna osoba ktorej GTA chodzi dobrze, i nie mowie ze trzyma ciagle 30fps bo raz zwolnila jak plywalem po wodzie... ale nie ma doczytywania tekstur ani innych bzdur ktore te pseudo pismaki na swoich starzych rzechach dostrzegly, wiele zalezy od tego jak ktos dba o konsole, jak masz dysk za.... jakims badziewiem, nigdy nie czyszczony z pamieci podrecznej i xboxa ktory sie grzeje top gra bedzie sie sypac... ja swojego ostatnio czyscilem i dlatego jest wszystko dobrze a kazdy wie ze wysoka temperatura podzespolow wplywa na wydajnosc, nie jestem przyzwyczajony bo gram w rozne gry po drugie nie trudno zauwazyc spadek z 30 fps bo jest to juz prawie graniczna liczba plynnego obrazu wiec 20fps jest juz widoczne bardzo, Ty uparles sie swojej tezie i nie potrafisz zrozumiec ze gra moze dzialac dobrze? moze zazdroscisz co? koniec dyskusji bo widze ze i tak nie potrafisz zrozumiec roznych faktow, tak samo bylo z GTA 4, na mocnych kompach nie dalo sie grac a na starych hulalo w porzadku...

17. MasterBarti

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miło mi że Cię rozbawiłem. Szkoda że dalej nie masz racji.

Problem w tym, że przez osoby, którym gra chodzi "płynnie", nie ma żadnych problemów i tak się tym chwalą jest potem setki tematów dlaczego mam spadki fps i co z tym zrobić. Bo on pisał że mu chodzi dobrze...
    Spadki fps są normalnie i nic z tym nie możemy zrobić.
    Też dbam o konsolę, chcesz to mnie odwiedź, rozkręcę ją przy tobie i nie zobaczysz ani grama kurzu i wymienioną pastę termoprzewodzącą. Dysk mam szybki 250gb podłączony w normalnej kieszeni z dyskiem i też nie jest zaśmiecony. Na konsoli ciężko o zaśmiecenie dysku (dużą fragmentację plików), jak byś go czasem podłączył do komputera to byś wiedział jak wygląda struktura plików i jakie są minimalne rozmiary plików. Cache czyściłem niedawno i mam obie płyty zainstalowane na dysku. Przez większość gry nie mam problemów z doczytywaniem, tylko jak bym przejechał np banshee przez centrum "miasta" z dużą prędkością to troszkę się doczytują. Testowałem z drugim napędem podpiętym pod usb i wiem że było lepiej z teksturami ale spadki dalej są przy zadymach i jeździe w niektórych obszarach miasta.
    Konsola jest chłodna, bo mam ustawione granice temperatur na 60 *C i nigdy ich nie przekracza.
    Jak masz dysk ssd, to możesz wpaść z nim, ja niestety nie mam takiego. Podłączymy go bezpośrednio do konsoli i zobaczymy jak na nim będzie śmigać gra, mam RGH więc jak tylko konsola wykryje dysk to nie problem. Pokaże ci spadki fps a wtedy nie będziesz mógł zwalić na wolny lub zaśmiecony dysk. A i weź jeszcze twoją konsolę dla porównania.

Na koniec zacytuję Cię 2 razy (może to troszkę chamskie chwytanie za słówka ale kij z tym) i udowodnię że kantujesz lub po prostu mało jeszcze grałeś w gta. Pograj jeszcze kilka godzin i zobaczymy czy dalej będziesz twierdził to samo.
    Tak więc skoro sam już sobie zaprzeczyłeś...

Jeśli jeszcze można prosić, to podaj ten model telewizora a sam sprawdzę czy nie ma takich opcji poprawiających płynność.

18. Danger869

Danger869 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    Może być tego wina że nagrałem 1 dvd przez wyciągniecie contentu czy nie ?

19. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Spadki są, ale nie są tak uciążliwe jak w GTA IV. Tym co gra mocno tnie niech usuną zawartość z HDD i przeczyszczą pamięć podręczną. Ja mam oryginalny HDD 120GB z 2008r. i gra chodzi jak powinna.

Wczytywanie...

Poleć forum