1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spadki FPS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez edwardacki444, Listopad 11, 2014.

1. edwardacki444

edwardacki444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż jak w temacie, chodzi o FPS a mianowicie ich spadki. Gdy gram w GTA5, jest na dysku 500gb od xboxa, podczas jazdy da się odczuć spory spadek fps. A szczególnie w dzień, bo w nocy chodzi wystarczająco płynnie. Nie wiem czy się zacząć niepokoić bo mam też Gta4, tam jest jeszcze gorzej, widać klatkowanie, ale dodam co dziwne mam też PES14 chodzi idealnie, NFS MW2012 tutaj czasami klatki spadają ale laggi są praktycznie nie zauważalne , Wolfenstein TNO chodzi dosłownie bez żadnej przycinki i super płynnie i sporo innych tytułów które chodzą bez zarzutów. Gram w rozdzielczości 720 p na X-ie slim S, sam nie wiem czy to może dziac się coś z konsola czy może chodzi o to, że co poniektore gry są gorzej zoptymalizowane jeśli chodzi o system X-a. czytałem sporo opini na temat spadku fps ale jak nic konkretnego nie znalazłem, może ktoś podzieli się ze mną swoją opinią, dzięki z góry :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Niestety wina fry. Gta nie chodzi płynnie.

Wczytywanie...

Poleć forum