1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spalona część - pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Traceur, Wrzesień 2, 2010.

1. Traceur

Traceur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

spaliła mi się pewna część na płycie głównej xboxa przez co wyskakuje błąd z zasilaniem 0001. Czy ktoś wie co to za część oraz ile kosztowała by wymiana takiej części? Oto zdjęcia:

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli masz nieprzerobiną konsole i posiadasz gwarancję to wyślij Xbox'a 360 do Microsoftu. Naprawiają za FREE. Płacą jeszcze podobno za przesyłke. Podobno bo na razie nie miałem problemów z konsolą.

4. Dar43

Dar43 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro ma zdjęcie swojej płyty to gwary BRAK ! albo nie wiedział i otwarł. Powiem tak znajdz jakiegoś dobrego zaprzyjaźnionego Elektronika i zrobi ci to za grosze, koszt części znikomy podobne elementy znajdziesz na innych PCB czy to z PC czy nawet tel. Komórkowego.

Jednak wydaje mi się ze problem będzie większy, samo takie coś się nie dzieje. Sprawdź zasilacz

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    On grzal płyte główną

6. Traceur

Traceur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola ma prawie 2 lata i już dawno nie ma gwarancji. Zasilacz sprawdzałem u kumpla i działa bez problemów. A czy w zwykłym serwisie elektronicznym dadzą radę wymienić mi tą część czy trzeba mieć jakiś specjalistyczny sprzęt aby to zrobić?

akir19, nie wiem ocb

7. szop

szop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  8. xbox-serwis

xbox-serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam, jeśli to kwestia tylko tej części, naprawa nie powinna przekroczyć 40zł.
    Jakie ma oznaczenie spalony element?
    Aktualnie nie mam przed sobą płyty :)

Pozdrawiam
    Marcin

Wczytywanie...

Poleć forum