1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spalona karta sieciowa w xboxie??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez [matheok], Sierpień 11, 2010.

1. [matheok]

[matheok] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ostatnio podczas burzy spalił mi sie zasilacz i dysk w PC. Po wymianie, chcialem podlaczyc znów xboxa przez PC do liva, ale pojawiły sie problemy. Myslalem, ze sieciowka w PC (zintegrowana) sie spaliła, więc kupiłem dzisiaj nową. Po wymianie i konfiguracji, właczam xboxa i pisze na PC, ze kabel dalej odlaczony, przy tescie w xboxie odrazu wywala błąd, że kabel ethernet trzeba podlaczyc. Dodam, ze podczas burzy, gdy spaliły mi sie te części XBOX był wyłączony, aczkolwiek podłączony do sieci, oraz miał wpięty kabel ethernet od mojego PC. Moglo sie tam cos w xboxie spalić? BYŁ WYŁĄCZONY! a w dodatku śmiga normalnie

//HoFi: Świeżaki to nie miejsca dla usera z 49 postami na zakładanie tematu ,następny taki temat i warn !! \KOSZ!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Martin KRST

Martin KRST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    no powiem Ci tak ze ja mialem podobna sytuacje. u sasiada w linie telefoniczna uderzyl piorun a u mnie w domu popalilo wszystkie rutery, wiec bardzo mozliwe ze po kablu poszlo male spiecie i przepalilo klocka.

4. [matheok]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no ale xbox był wyłączony, to niewiem.
    A przy podłączeniu kabla już po uruchomieniu xboxa, nawet z błędną konfiguracją powinno cokolwiek pokazywac na PC, ze kabel podlaczony, prawda???

5. vir84

vir84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niezależnie od tego czy xbox był wyłączony czy włączony jeśli był podpięty kabel do sieciówki w konsoli to spaliło tak samo dzieje się z sieciówką w PC i ruterami

6. [matheok]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok dzieki, czyli jak kabel i sieciowka w pc dobra to xbox do wyrzucenia

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    dlatego w czasie burzy wyłącza się od kontaktu i sieci sprzęt a swoją drogą ciekawe że spalił ci się zasilacz dysk a płyta główna jest cała napędy itp .

Wczytywanie...

Poleć forum