1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spalone przednie wejscie USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slepecci, Październik 30, 2012.

1. Slepecci

Slepecci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam białego xboxa 360, i ostatnio stała sie rzecz straszna, mój pies (Carlos) pewnie z zemsty ze za mało spedzam z nim czasu olał mi konsole... Jako ze nie mam dysku, to z przodu był wsadzony pendrive i szlag trafił go i dwa wejscia USB z przodu. Jest szansa kupić taki port i go np. wlutować? Myślałem też o rozgałęziaczu USB podpiętym z tyłu, sprawdzi sie takie cos? Probował ktos? Bo nie mam nawet jak podpiąć kinecta i pamięci:) Pozdro

Dla ciekawych : Nad dyskiem pracuje, chce kupić ale nie wiem jaki:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nic ci nie da wlutowanie nowego portu bo jeśli coś strzeliło to pewnie na płycie głównej.
    Rozkręć konsole, wszystko przeczyść i przelutuj od nowa może zadziała.

4. Slepecci

Slepecci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co z opcja HUBa USB tylnego?:) Zadziała to?

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie takie huby nie działają.
    jest tylko jakiś rozgałęziacz do gry Guitar hero czy jakoś tak ale działa on tylko z instrumentami, innymi sprzętami podobno nie.
    zrób RGH jeśli nie grasz po Live

Wczytywanie...

Poleć forum