1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spalony DVD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xirtam, Marzec 22, 2010.

1. xirtam

xirtam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Mam xboxa360 którego kupiłem ostatnio, niestety konsola ma spalony czytnik. sama w sobie działa tak jak trzeba. jest to wersja z konca 2008 roku. nie otwierałem jej więc dokładnie nie wiem jaka to wersja konsoli, a tym bardziej czytnika.

Czy jest jakakolwiek możliwość wymiany dvd żeby gry mogły działać?
    Nie posiadam dvd key.

dash 8955

Totalnie nie wiem jak to ugryzc

dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli w napędzie nie ma dvd keya, jest nie ten. To tak na prawdę nie masz konsoli:p

4. xirtam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    znaczy czytnik jest martwy. z tego co widze to nie da się go uruchomić. ktoś probował przerobić DVD i niestety zrobił to w sposób mistrzowski... że się zjarał. więc poprostu z tego co widze to nie bardzo mam jak uzyskać dvd key.

ale może ktoś ma jakiś pomysł?

5. timonowski

timonowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poszukaj w swojej okolicy kogoś kto sczytuje klucze z pamięci dvd. Najczęściej jest to wykonalne, jednak gdyby w twoim przypadku się nie dało, istnieje jeszcze możliwość wydobycia klucza z płyty głównej konsoli.
    Pozdrawiam.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Trzeba będzie mostkować, może odczytać się uda dvdkey, lecz on działać już nie będzie. Zrób zdjęcia elektroniki z dwóch stron dobrej jakości na trybie makro;)

7. simnok

simnok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam podobny problem dvd jest martwe a nie mam key-a wysłałem maile do serwisów i te bardziej ogarnięte odpisały ze jest możliwość z czytania bezpośrednio z kości ram DVD o ile nie jest spalony albo usunięty. Wiec poszukaj u siebie w mieście jakiegoś dobrego serwisu i ci z czytają key-a taka usługa kosztuje od 60 zł to 150 zł w zależności od serwisu. Ja swój napęd jutro zanoszę i zobaczymy mam nadzieje ze dostane key-a

8. xirtam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    ok, napisz jak ci poszło. ja właśnie męcze się przy otwieraniu x'a, poprzedni wlasciciel pourywal trochę ząbków i jest to dosyć denerwujące.

Wczytywanie...

Poleć forum