1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spalony element na płycie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raven114, Luty 6, 2013.

1. raven114

raven114 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Polska
    Witam
    Od niedawno posiadam Konsole Xbox 360 model JASPER rok 2009 działała mi bez problemowo kilka miesięcy (kupilem od znajomego), tylko ostatnio przestała w ogóle reagować, po podłączeniu zasilacza swieciła się na nim lampka na czerwono , testowałem zasilacz i okazało się ze jest dobry. Więc rozebrałem konsole i znalazłem w środku na płycie spaloną jedna część:

Chciałbym się dowiedzieć przed pójściem do elektronika czy w ogóle warto naprawiać takie coś, czy sie oplaca. Bo samemu to chyba takiego małego urządzenia nie wlutuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Spalony element na płycie

Jeśli to tylko ten element to naprawa będzie groszowa.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. raven114

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Polska
    Przeglądałem całą płytę nawet pod lupą i nic więcej nie zauważyłem mam nadzieję, że to tylko to. Będzie mógł mi to zrobić zwykły fachowiec od elektroniki czy raczej muszę szukać jakiegoś dobrego serwisu gdzie naprawiają xboxy ?

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeżeli ktoś się zajmuje elektroniką i ma pojęcie o lutowaniu to bez problemu Ci to zrobi.

1 osoba to lubi.
  6. raven114

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Polska
    Jakieś pojęcie o lutowaniu to sam posiadam ale to ma wymiary w okolicach jednego milimetra i w dodatku po 3 scieżki po dwóch stronach. Wiec ja i moja najzwyklejsza lutownica odpadamy na bank. A jak to się w ogóle nazywa? Może bym coś takiego sobie poszukał i zakupił.

Wczytywanie...

Poleć forum