1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spalony naped

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zorro262, Kwiecień 20, 2011.

1. zorro262

zorro262 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Roscommon
    Witam ostatnio probowalem flashu i z napedu poszedl dymek ale naped normalnie sie wysuwal lecz dalem do naprawy do goscia ktory sie tym zajmuje u mnie w miescie w IRL ma pojecie o tym ale naped wrocil do mnie i na nic nie reaguje co mogl ten palant zrobic?tak sie wykancza ludzi ktorzy chca rowniez w tym samym miescie robic flash i wydaje mi sie ze plyta glowna podmieniona mam na niej X1 ktorego nie mialem i naklejke 2 week run pcba s23 ktorej tez nie mialem czy mozliwe ze z trupa wyciagnal mi juz calkiem naped i podmienil plyte glowna?konsola po wylaczeniu kiedys od razu sie wylaczala wraz z wiatrakami teraz wiatraki chodza jeszcze minute.... czekam na pomoc pozdrawiam
    Ps.naped nie jest widziany na komputerze przed zaniesieniem do goscia wyskakiwal dysk normalnie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak poszedł dymek to przepaliły się ścieżki ale można było odratować
    najważniejszy jest klucz napędu
    jeżeli masz klucz napędu kup nowy napęd wgraj klucz i po sprawie jak klucza brak to lipa
    jeżeli konsola się uruchamia ale środkowa dioda w okręgu cały czas miga i tacka od napędu się nie wysuwa to
    brak FW lub klucza w napędzie ,płytę zarówno w napędzie jak i w xboxie można podmienić
    płyta w xboxie ma niezmienny nr.seryjny zgodny z tym na obudowie z tyłu xboxa
    czy konsola wyświetla jakiś błąd na ekranie typu E.. ?
    czy czarny ekran i migają diody w okręgu ?
    odczytaj kod błędu bo nie wiem o czym piszesz
    jak wiatraki jeszcze chodzą po wyłączeniu konsoli
    to w menu xboxa wyłacz ściąganie danych w tle ...

4. zorro262

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Roscommon
    wlasnie bledu nie wyswietla daje otworz naped to miga srodkowa dioda na zielono i nic nie reaguje przed zaniesieniem do goscia naped sie otwieral czyli dvdkeya bym sciagnal ale mysle nie chce nic z***** dam jemu jak mowilem ze przerabiac chcialem powiedzial zebym przyszedl we wtorek wpadlem dzisiaj bo wczoraj czasu nie bylo i mowi ze naped nie reaguje czyli mi cos udupil plyte raczej podmienil bo X markerem i zadnego napisu na plycie nie bylo ze rbm czy jakos tak 2 tyg temu bylo robione raczej konsola na czesci jedynie juz tak sie wykancza konkurencje niestety

5. zorro262

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Roscommon
    plyta ta sama ale naped brak fw albo klucza albo to i to profil z xboxa usuniety kretyn jest i tyle

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Taki serwisant, dlatego przy daniu do serwisu opisuje się dokładnie na jakim sprzęcie nr konsoli itp się spisuje serwisant i ty to podpisujecie i w razie takiego przypadku masz czarno na białym jaka była konsola , a tak mógł ci dać nawet zephyra.

Wczytywanie...

Poleć forum