1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

spalony xbox360 s?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pincerna, Czerwiec 10, 2011.

1. pincerna

pincerna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ... na początek mam nadzieje że to dobry dział... ale do rzeczy...jestem/byłem posiadaczem przez krótką chwile xboxa 360s (nie wiem czy jeszcze jest dobry). Podłączyłem go przez tzw adapter/przejściówke kupiony w usa który miał wytrzymać obciążenie 1600 Watt... wielokrotnie sprawdzany na innych urządzeniach. Niestety po podłączeniu owego xboxa zobaczyłem dymek uchodzący z zasilacza.
    Teraz moje pytanie...mam nadzieje że samego xboxa nie spaliłem a jedynie ten zasilacz amerykański. Gdzie więc moge kupić zasilacz na Polskę. Na allegro nie znalazłem ... gdzieś indziej tez nie... w mediamarkt tego dawno nie mieli... A może gdzieś jest tylko ja nie potrafie szukać??? Znalazłem na tutejszym forum tel do infolinii MS ale nie wiem czy aktualny bo sprzed 2 lat. Może gdzies od nich kupiłbym go? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znajdziesz na allegro bez wiekszego problemu. Kwiestia tylko jaki masz model plyty-tzn z ktorego jest roku. Sa ogolnie 3 rodzaje zasilaczy a roznia sie tylko wtykiem zasilajacym.

4. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Ale kolega ma chyba wersje Slim sądząc po końcówce s przy każdym wpisie Xbox360 to jeszcze narazie jest jeden typ Slimki, ale spytaj się kogoś kumatego...

5. pincerna

pincerna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ... no właśnie... ten wtyk zasilający który wchodzi bezpośrednio do xboxa to jakby dwie "rurki"... sorki za nieznajomość nazewnictwa fachowego... i na alleg... nie znalazłem...

6. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Można zrobić tak kupić zasilacz od phata zamienić wtyczkę lub kupić coś takiego Adapter zasilacz XBox 360 Slim - XBox 360 classic (1661691730) - Aukcje internetowe Allegro lub zapytać tego użytkownika czy jest adapter w zestawie do slim ZASILACZ DO KONSOLI XBOX 360 XBOX360 ARCADE SLIM (1647932516) - Aukcje internetowe Allegro Z opisu wynika że pasuje do slim więc musi dać adapter.

Wczytywanie...

Poleć forum