1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spalony zasilacz.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fuks, Listopad 3, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam stało się nieszczęście grałem chwilę temu w Coda i tu nagle wszystko zgasło na początku myślałem, że to konsola padła wyjmuje zasilacz za szafki i wącham wali czymś popalonym i nie wiem czy przez takie coś konsola mogła się zepsuć z niej nic nie śmierdzi dodam, że kiedyś pies mi nadgryzł kabel łączący konsole z zasilaczem ale jakoś go naprawiłem.Co mam zrobić konsole kupiłem jakoś 2008 czy 2009 w grudniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomigsm

tomigsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Kupic Drugi na Allegro i wszystko w temacie tylko kup najlepiej taki sam np 203w 175w wnioskuje ze masz 175w i bedzie ok.Teoretycznie konsola mogla pasc ale sprawdzisz jak podlozysz zasilacz.

4. raphell

raphell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    sprawdz u kogoś konsole zanim zakupisz nowy zasilacz, moze sie okazać ze klapła konsola

5. rafcio363

rafcio363 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odepnij xboxa od konsoli i zobacz czy na zasilaczu pali się dioda.Jakiego koloru,Jeśli się nie pali to masz do zakupu nowy zasilacz.

6. wroona

wroona Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy się pali czy nie skoro zasmierdziało z zasilacza to lepiej go wymienić niż ryzykować uwalenie konsoli. A naprawiać niewarto bo tanio kupi się drugi.

Wczytywanie...

Poleć forum