1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

spam

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Altres, Luty 14, 2012.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Zgadzam się w 100% nic dodać nic ująć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie oleją Xbox'a ani PC (no może z powodu piractwa), to zbyt dochodowy biznes. Wiesz ile klientów producenci by stracili? Nie pytaj :D . . .

4. Xaarkes2

Xaarkes2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Z tego co wiem, to producenci gier prawie nic nie zarabiają na PC, ponieważ większość piraci, a na konsolach tylko pewien odsetek.

5. Synek5

Synek5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lewniowa
    Ja tam na 360-tke nie narzekam;) Najlepiej by było że by Microsoft wspierał x360 jeszcze kilka dobrych lat;P

6. koala20

koala20 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jestem za nowej generacji. nie wiem, jaka to marka durango? xbox720? wiem, że jest mocniejszy 4 razy niż stary leciwy xbox360.

7. Xaarkes2

Xaarkes2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Chłopaki ja już się częściowo przesiadłem na peceta :) Konsole jeszcze mam i dalej na niej gram, ale nie tak często. BF3 na konsoli, a na pc, to ogromna różnica. Taka sieka na 64 osoby, że łooo matko! Tekstury na wysokich są dużo ładniejsze od tych z xboxa.

Wczytywanie...

Poleć forum