1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spec Ops: The Line wychodzi z cienia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Listopad 18, 2011.

1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Pierwsza zapowiedź Spec Ops: The Line ujrzała światło dzienne jeszcze przed kilkoma laty, po czym słuch o tej grze zaginął. Była to strzelanina, w której akcję obserwowalibyśmy zza pleców bohatera, a gracz miałby walczyć nie tylko z wrogimi wojskami, lecz także z siłami natury (a dokładnie z burzami piaskowymi).

Niemniej, od tamtego czasu nie otrzymaliśmy na jej temat żadnych informacji, co pozwalało stwierdzić, że prędzej czy później projekt zostanie uznany za martwy. Ni stąd, ni zowąd, twórcy pokazali nam jednak obrazek, który w niczym nie przypomina interesująco zapowiadającego się oryginału. Nie ma już piasku, nie ma Dubaju - jest tylko wysypisko śmieci i ręka wystająca spośród nich.

Konkretów możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu, kiedy to zostanie opublikowany nowy zwiastun tej produkcji.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pokładałem spore nadzieje w tej strzelance, mam nadzieję że projekt powróci do żywych, a sama gra ukaże się w 2012 ;]

4. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    No w końcu :) tylko obrazek i zero informacji szkoda, ale to zawsze coś bo myślałem że ogłoszą skasowanie projektu

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czekalem na tę gre, pierwsze trailery bardzo mi się podobały, mam nadzieje ze nie popsuja jej :(

6. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Trailer oglądałem kilka razy bo wyglądał cudnie i do tego postapokaliptyczny klimat ;]
    Dobrze wiedzieć, że coś się dzieje w tej sprawie byle nie wyszło jak z duke'm...

7. RAKUPL26

RAKUPL26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    mam nadzieję ze to będzie dobra gra ;)

Wczytywanie...

Poleć forum