1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Spec Ops: The Line

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 26, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Nazwa: Spec Ops: The Line
    Rodzaj gry:akcji, TPP, współczesne konflikty
    Data premiery w Polsce: 29 czerwca 2012
    Producent: Yager Development
    Wydawca: 2K Games
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Spec Ops: The Line przenosi nas do jednego z najbogatszych miejsc na ziemi, czyli Dubaju, doszczętnie zdewastowanego przez burze piaskowe. W obliczu katastrofy naturalnej grupa amerykańskich żołnierzy pod dowództwem pułkownika Johna Konrada zostaje w mieście, aby chronić mieszkańców niezdolnych do ewakuacji. Kontakt z oddziałem znika, aż do czasu pojawienia się sygnału alarmowego, po którym armia wysyła ekipę ratunkową.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja mam pytanie czy decyzje moralne mają jakiś wpływ na fabułę lub zakończenie? Jeszcze nie przeszedłem, ale na razie to wygląda tak jakbym ja był tym złym w grze i nie wiem czy po prostu czegoś źle nie robię. Sama gra nie powala, grafika taka jakaś jak z poprzedniej epoki(może tylko na xboxie tak kiepsko wygląda), walki schematyczne typu wychyl się zabij 2 przeciwników, wychyl się zabij kolejnych 2 i tak non stop.

4. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja gre przeszedłem i wsumie rozpykałem ją przy 2 podejściach bo grało się miło. Gra owszem nie ma nic innowacyjnego, ale grywalność według mnie jest duża;) Może spowodowane to było tym, że ostatnio w mało gier gram i zadowalam się wiekszością;p Decyzje moralne mają wpływ na zakończenie, tyle że zakończenia raczej są tylko dwa przynajmniej tak mi się wydaje po dojściu do końca. Gra nie jest wybitna, ale szczerze polecam na obecny "sezon ogórkowy". A teraz zmykam do świetnego spidermana;p

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pograłem trochę jestem już w 5 chapterze i powiem, że gra jest w miarę.Graficznie nie powala ale ujdzie. Można pograć bo i tak teraz żadnych ciekawych premier nie będzie.

6. GalaxyS

GalaxyS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    https://www.youtube.com/watch?v=HFhDCxdOsLU&feature=youtube_gdata_player

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum