1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Specjaliści z Electronic Arts już wiedzą, która drużyna wygra nadchodzący mundial!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już za kilka dni rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej na terenie Brazylii. Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 czerwca pomiędzy reprezentacją gospodarzy, a Chorwacją. Co ciekawe, Electronic Arts już wie, kto będzie mistrzem!

Z dniem wczorajszym firma Electronic Arts przeprowadziła bardzo intrygującą symulację, której wynik zadziwić może wielu z Was. Mowa tutaj o rozgrywce w grze 2014 FIFA World Cup Brazil, która dostępna jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Wyniki testów przeprowadzonych przez EA Sports potwierdzają legendarne słowa Gary'ego Linekera, który stwierdził, że ''piłka nożna to taka gra, w której gra 22 drużyn, ale wygrywają Niemcy''. Nie inaczej było tym razem, kiedy to reprezentanta naszych zachodnich sąsiadów pokonała gospodarzy z Brazylii 2:1. Neymar otworzył wynik swoim strzałem, ale w późniejszym okresie meczy Per Mertesacker oraz Miroslaw Klose przeważyli o losach tego spotkania.

Co ciekawe, cztery lata temu firma Electronic Arts przeprowadziła podobną symulację, i o dziwo, sprawdziło się to w praktyce. Hiszpania wygrała poprzedni turniej. Jak sądzicie, czy teraz będzie podobnie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Symulacja czy nie, ja liczę na Anglię.

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46.

4. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Szczerze myślę że Anglia ma spore szanse.Ale czarnym koniem turnieju zdecydowanie będzie Belgia :)

1 osoba to lubi.
  5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    NIEMCY maja szanse chyba ze znowu spaszcza w polfinale:D

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    U mnie dzisiaj w fut 14 wc moim rywalem byli ruskie więc o kant **** rozbić te ich symulacja. Wygra hiszpania.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum