1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Specjalna przepustka na DLC do gry Gears of War 3 oraz 1,3 mln pre-orderów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Sierpień 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Firma Microsoft zapowiedziała wydanie specjalnej przepustki Season Pass, umożliwiającej zakup nadchodzących dodatków DLC do gry Gears of War 3 za odpowiednio niższą cenę. Poinformowano także o liczbie pre-orderów, jakie złożono na ten tytuł.

Do tej pory nadchodzącą produkcję studia Epic Games przedpremierowo zamówiło ponad 1,3 miliona osób. W maju mówiło się o przeszło milionie chętnych, więc zainteresowanie sukcesywnie wzrasta. Dla porównania, gra Gears of War 2 w pierwszym weekendzie sprzedaży trafiła do domów dwóch milionów graczy. Trzecia część jest zatem na dobrej drodze, by przebić ten wynik.

Poczynając od dnia premiery Gears of War 3, fani będą mogli zakupić przepustkę Season Pass, otwierającą dostęp do najbliższych czterech dodatków DLC do gry. Szczegóły na ich temat nie są znane. Wiadomo tylko, że pierwszy pakiet ukaże się w listopadzie, a kolejne pojawią się w 2012 roku.

Season Pass kosztować będzie 2400 punktów Microsoftu, co w sumie jest ceną o 33% niższą niż w przypadku, gdybyśmy wszystkie rozszerzenia nabywali osobno. Dodatkowo, wszyscy nabywcy przepustki otrzymają za darmo dostęp do ekskluzywnego pakietu broni o nazwie Liquid Metal Weapon Set.

Gears of War 3 ukaże się 20 września na całym świecie jako tytuł ekskluzywny na Xboksa 360. Gra w naszym kraju zostanie wydana przez rodzimy oddział firmy Microsoft, który dostarczy na rynek angielską wersję językową z polskimi napisami.​

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=61719

No cóż, ja nigdy nie kupowałem DLC do gier, ale dla GoW3 zrobię wyjątek. A Wy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Po co przepustki teraz ? teraz prawie każdy będzie miał jtag'a. Pewnie będą legalni, ale zostanie ich mniejszość :)

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    up - i myślisz że M$ nic z tym nie zrobi?

Ja się jeszcze zastanowie... zobaczymy co będą te dodatki oferować ;)

5. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    I na pewno pograją w multi na jtag'u- powodzenia :), a te dlc z pewnością będą do multi. Pomijając oczywiście denny xlink, miejmy nadzieję, że w Gow 3 nie będzie gry przez sieć lan.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To nie jest do końca J-Tag, więc wszystko jest możliwe.

1,3 preorderów to świetny wynik, byle drugie tyle sprzedało się w pierwszym miesiącu od premiery i Epic będzie wniebowzięty ;)

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tylko pudełkowe DLC warte swojej ceny nadają się do kupienia.

8. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Jezeli kupie na swieta gow 3 to na pewno zakupie ten season pack i wedlug mnie az tak dramatyczynie nie spadnie liczba uzytkownikow konsol legalnych przeciez nie kazdy bedzie wgrywal sobie jtag

9. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Graczowi multi, j-tag jest zbędny i wręcz nie może sobie na niego pozwolić, mam nadzieje że to się nie zmieni.
    Co do tematu to ciekawy pomysł i ja na pewno w to wchodzę ;]

10. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jak zakupie GoWa 3, zakupię i Season Pass'a :) To samo jest w nowym Mortalu. Season Pass oferujący 4 nowe postacie za cenę 3. Podoba mi się taki ruch.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum