1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Specjalna wiadomość od xbox life :O" ???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez japanman1, Październik 20, 2009.

1. japanman1

japanman1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam pytanie czy tez dostaliscie cos takiego ?
    Pize mi ze zostalem doczegos wybrany, ta wiadomosc przyszla z adresu xbox@xbox.com wiec chyba to prawda. Jest to po angielsku i pisze ze jest 20 mln uzytkownikow na xbox live i ze tylko kilku z nich jest wybranych do czegos, tylko nie iwem czego ;p Nazywaja TO Rewards pilot program. I tu moje pytanie jak wezne w tym udzial to co sie stanie ? Mieszkam w polsce ale live mam na Usa , Co teraz mam zrobic ? Dostane nagrody czy bana ze podalem falszywe dane ;p LOL nie wiem co zrobic prosze o pomoc i wyjasnienie, Z gory dzieki.Teamt w złym dziale, to przeciez jest pomoc dla swieżaków, to gdzie to mam napisac ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Igorro a gdzie niby on mail napisać skoro to świeżak????? Naprawdę już przesadzasz z tymi Warnami!!!!
    Do tematu
    Zostałeś wybrany do przetestowania nowego dasha na XBL;)

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Temat był w sugestiach i problemach tam świeżaki mogą zakładać tematy ale nie o takich, sprawach! Więc się nie czepiaj jak nie wiesz o co chodzi.

5. zabilimizolwia

zabilimizolwia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    japanman1 z tego co wyczytalem to jest jakis pilotazowy program z nagrodami.. masz czas do dzisiaj sie zapisac. Ja bym sie rejestrowal, a masz konto zalozone na USA to mysle ze mozesz dostac np konto live albo punkty :) takze z tym problemu nie bedzie. a jesli jakies inne nagrody mialbys dostac to juz szkoda :)
    pozdrawiam

ps. do programu moze sie zapisac pierwszych 60 tys ludzi.. wiec i tak nie wiadomo czy Ci sie uda jeszcze

6. japanman1

japanman1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziekuję za odpowiedz ,zarejestrowałem się. Teraz czekam co z tego wyjdzie.

Wczytywanie...

Poleć forum