1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Specjalne dodatki do Mortal Kombat?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Premiera najnowszej odsłony serii Mortal Kombat już 19 kwietnia, jednak do dziś nie wiemy, jakie ekskluzywne dodatki otrzymają posiadacze Xboxów. Sony załatwiło sobie, że w grze umieszczony zostanie model Kratosa, czyli boga wojny z gry God of War, natomiast plotki wskazywały na to, iż Microsoft chce, aby ich reprezentował Marcus Fenix. Dziś jednak okazuje się, że może być nieco inaczej.

Nie są to co prawda informacje potwierdzone, jednak w wersji gry na 360 mamy otrzymać mapę The Pit 360, postać Pani w Czerwieni, a także tryb Puzzle Kombat i King of the Hill. Najciekawiej zapowiada się ten ostatni, gdyż ma on oferować możliwość walki naszymi awatarami z Xbox Live. Jeśli twórcy odpowiednio dopracowali to rozszerzenie, to może być ono naprawdę interesujące, choć nie spodziewałbym się niczego nadzwyczajnego, skoro posiadacze konsol Sony otrzymali „tylko” Kratosa.

Specjalne dodatki do Mortal Kombat na 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ale oni z tego Kretosa czy jak mu tam, robią nie wiem kogo, boga jakiegoś czy coś. zwykła postac z gry jakich wiele.

4. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Jak nie grałeś w God of War to dla Ciebie będzie tylko... Kretos.

Dodatki jakie ma X nie są złe. Ciekawy będzie tryb gry awatarami. Ciekawe jakie mój będzie miał Fatality ?? :)

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jakby nie patrzeć Kratos to Bóg Wojny :D

Chciałbym zobaczyć fatality na avatarze :p

6. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Grałem w część pierwszą i drugą tego pożal się Boże hitu i mimo wszelkich och i ach mu szumnie w ocenach towarzyszących nie potrafiłem zrozumieć co w tej grze może być tak rewelacyjnego by przyciągnąć przed konsolę na dzień lub dłużej. Osobiście uważam, że Killzone jest o niebo lepszym choć również przereklamowanym hitem niż te całe wojowanie w stylu greckim. Wracając do tematu: dodatkowa plansza z unikatowym stage fatality byłaby najlepszym exclusivem...

7. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja własnie chciałbym zagrać Marcusem :(

8. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ed Boon to zdementowal na twitterze ale maja jeszcze cos oglosic przed premiera.

9. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Marcus w MK bardzo dobry pomysł chciałbym go tam ciekawe jaki fatality by miał co nie?

10. Arethon

Arethon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bochnia
    E tam mortal kombat powinien być przedewszystkim " normalną grą " a nie mieszanie światów mnie te eksluzywy zbytnio nie obchodza a co zrobia już twórcy to ich sprawa :/

11. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Ja myślę, że najlepszą opcją byłoby umieszczenie Marcusa Fenixa - jakby nie patrzeć, jest to postać rozpoznawalna w świecie x'a.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum