1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Specjalny pakiet z grą Obcy: Izolacja trafił do cyfrowych sklepów z grami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 27, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Miejmy nadzieję, że skoro nasi sąsiedzi dostali taki prezent, to trafi on również do nas. Zwłaszcza, że cena jest niezwykle zachęcająca.

Obcy: Izolacja od Creative Assembly było nie lada zaskoczeniem. Przede wszystkim jest to dobra gra wykorzystująca znaną filmową markę. To nie zdarza się za często. Poza tym stworzyła ją ekipa, która na co dzień robi gry strategiczne. Tak powstał hit. Przygody Amandy Ripley zgarnęły ponad 50 tytułów gry roku. Nic dziwnego, że gdzieś na świecie pojawiła się zatem wersja kompletna.

Alien: Isolation - The Collection wylądowało w brytyjskim sklepie Xbox One Games Store i ma kosztować 50 funtów, co jest fenomenalną okazją biorąc pod uwagę zawartość pakietu. Znajdziemy w nim oczywiście pełną wersję gry oraz 7 obszernych DLC - Lost Survivor, Crew Expendable, Corporate Lockdown, Trauma, Safe Haven, Lost Contact oraz The Trigger.

Jeżeli korzystacie z brytyjskiego konta Microsoft, to lećcie na zakupy. Jeżeli nie, to dołączcie się do naszych próśb o wprowadzenie tej oferty do Polski.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SSyKu

SSyKu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Miałem wersję cyfrową w dniach premiery i zdecydowanie przypadła mi do gustu! Mocno polecam.
    Nosze się zamiarem zakupu w wersji pudełkowej "do kolekcji".
    Pytanie, czy te 7 DLC to dodatki fabularne i czy warto dla samych DLC?

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1693
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety już ostatnio była okazja by tanio zakupić Obcego i dałem sobie siana. To niestety nie jest gra dla mnie. Za mało akcji i za dużo czatowania i chowania się - nie przepadam zbytnio za takimi grami.

Jak ktoś lubi te klimaty to być może się skusi :)

Wczytywanie...

Poleć forum