1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

speedstream NAT i X360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bommer, Grudzień 2, 2008.

1. bommer

bommer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    szanowni powiedzcie mi mam speedstreama 4100 do niego podłączony switch i komputery wszystko stoi na neostradzie i hula jak złoto, ale dziś podłączyłem XBOX 360 i powstał problem z NAT gdyż konsola żąda połączenia przez NAT (czy jakoś tak) i nie wiem jak to konkretne skonfigurować. na obrazku jest NAT i NAPT razem ale jak włącze to wyskakuje komunikat

Concurrent NAT/NAPT requires a public/private IP address map.
    No map entries are currently defined.

Co gdzie wpisać żeby bylo dobrze.

http://obrazki.elektroda.net/100_1228168490.jpg

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. bommer

bommer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawa się dziwnie wyklarowała mimo że nie wiem jak ale powiem co się dzieje może komuś się przyda.
    Modem przypisuje automatycznie IP sprzętom i nie wiem dlaczego nie znalazłem na to odpowiedzi ale w momencie gdy komputer z końcówką IP .3 jest włączony konsola nie ma dostępu do internetu natomiast gdy ten sam komputer jest wyłączony konsola bez problemu łączy się z usługą LIVE. Konsola ma IP .1 Laptop ma .2 i co dziwne laptop i konsola mogą pracować razem natomiast stacjonarny już nie.
    Wychodzi na to nic nie wiem Smile ale wiem że działa.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum