1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

speedtouch 716i port 30000

Temat na forum 'XLink Kai' rozpoczęty przez Kak-tus, Wrzesień 14, 2010.

1. Kak-tus

Kak-tus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Witam. Jak na tym sprzęcie odblokować port 30000? Mam: Speedtouch 716i (netia)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    spróbuj na innych portach,
    ja jak nie mogłem grać na porcie 30 000, to wpisałem w konfiguracji 0 (zero)
    i o dziwo zadziałało :D

btw. masz ping limit patch wgrany ? bo bez niego ze względu na łącze (netia = tp = szkoda pisać) niestety nie pograsz ;/

4. Kak-tus

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    nie wiem gdzie się konfiguruje mój modem ;) jestem noga w tych sprawach chociaż jak mam tutka to wiele zrobię ;) sam robiłem xbr a potem freeboot ;)
    czy ktoś ma "mój" modem i powie mi jak odblokować ten kanał?

Nic jeszcze nie wgrywałem żadnych ping limit patch. A gdzie się to wgrywa na pc czy xboxa? Mam freestyle dashbort 2.0Alpha tam jest jakiś ponoć patch co znosi jakieś limity ale to jeszcze nie wiem do końca.

P.S. Łącze mam 5 mega. Czy wystarczy?

5. sajdorr

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    tutaj masz poradnik :)

PortForward.com - Port Forwarding Xlink Kai on the Thomson-Alcatel SpeedTouch716WL

btw. komputer podłączony zwykłym kablem do routera i xbox także zwyklym kablem do routera.

a ping limit patch zeby miec to najlepiej wgrać dashlaunch 2.01 - czyli pobierasz ten plik http://www.logic-sunrise.com/telecharger-139442-dashlaunch-v201.html wypakowujesz go, kopiujesz folder "installer" do xboxa i np. freestylem lub xexmenu wlaczasz plik default.xex i :
    jak wyskoczy aktualizacja PATCHY wciskasz A
    Ping Limit Patch wciskasz A
    Unlicensed Content Patch wciskasz A
    a potem odnosnie reebotu to jak chcesz :p

potem tylko uruchamiasz freestyle, logujesz sie na swoj profil i powinno ci pisac SYSTEM LINK PATCHED

jeżeli dobrze wgrasz ping limit patch to nawet z neostrada 128 kb pograsz :D

6. Kak-tus

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Dashlaunch 2.01 mam zainstalowany wszystko klikałem A ;) (teraz w pracy jestem do 22 ale jak zjawię się w domu to będe testował te linki co mi dałeś)

7. sajdorr

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jak w freestyle dash 2.0 zalogujesz sie na swoj profil i bedzie pisac system link patched - to jest dobrze :D

potem trza tylko odblokowac porty i dobrze skonfigurowa xlink kai ^^, jak masz jakies problemy to napisz do mnie na gg ^^

8. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. Kak-tus

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18