1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spekulacje na temat Gears of War 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tkn, Kwiecień 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Wczoraj pisaliśmy o przełożeniu momentu ujawnienia nowego dzieła Epic Games na poniedziałek. Okazuje się jednak, że pierwsze detale możemy poznać wcześniej. Serwis Edge opublikował zestaw niepotwierdzonych informacji na temat Gears of War 3. Oczywiście są to jedynie spekulacje, ale brzmią bardzo wiarygodnie.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że gra ma być kolejną częścią Gears of War. Co prawda większość graczy tego się właśnie spodziewała, ale jak dotąd były to tylko pełne optymizmu przewidywania. W grze pojawią się oczywiście nowe typy przeciwników. Tym razem nasze kule podziurawią m.in. Locusty z długimi mackami, którymi będą w stanie sięgnąć gracza kryjącego się za osłoną. Chowanie się za murkiem przestanie być zresztą bezpieczne także dla naszych wrogów. Teraz nasi herosi wyposażeni zostaną w ładunki wybuchowe, które przemieszczać się będą pod ziemią, unikając tym samym wszystkich przeszkód na powierzchni. Nasz arsenał dodatkowo rozszerzy mech, który posłuży nie tylko jako bojowy pojazd, ale również mobilna osłona. Wszystkie te cuda mają być dostępne zarówno w trybie kampanii jak i podczas rozgrywek wieloosobowych.

Akcja Gears of War 3 miałaby się toczyć latem, a wśród lokacji, które zwiedzimy pojawią się m.in. sekcje umieszczone pod wodą. Miałoby to sens biorąc pod uwagę finał drugiej części, w którym to ostatnie miasto ludzkie (Jacinto) uległo zatopieniu. Warto tu przypomnieć demonstrację nowych możliwości silnika Unreal Engine 3.0, którą Epic Games zorganizowało na marcowym GDC. Mogliśmy tam podziwiać świetnie opracowaną wizualnie dżunglę, co czyni umieszczenie tego rodzaju poziomów w Gears of War 3 całkiem prawdopodobnym. Dodatkowo przemawia za tym opublikowana w zeszłym roku powieść Gears Of War: Jacinto's Remnant, która kontynuuje fabułę po wydarzeniach z drugiej części gry. Pojawia się tam pokryta gęstą roślinnością wyspa Vectes, będąca dawniej lokalizacją bazy marynarki wojennej.

Czy wszystkie te spekulacje znajdą pokrycie w rzeczywistości przekonamy się już niedługo. Cliff Bleszinski ujawni światu najnowszy projekt Epic Games już w najbliższy poniedziałek, w trakcie popularnego talk show prowadzonego przez Jimmy'eg Fallona.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    ale będzie grubo ! :D:D na jesień kupuje xboxa z natalem specialnie dla gearsa (no i alana) <33

4. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    no ciekawe jak to bedzie w praktyce wygladalo. a w szczegolnosci jak natal bedzie kompatybilny z gow 3. oby to byla naprawde ciekawa propozycja, 3mam kciuki!

5. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Jesli bedzie taki jak 1 i 2, to sukces pewny ;)

6. Bajol21

Bajol21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Underground
    Ciekawe czy w poniedziałek Cliffy zapowie Gearsy czy też inną grę. Nie zdziwi jak to nie będą Gearsy lecz mocno w to wierzę jednak gdy teraz Epic nie zainwestuje w dedykowane serwery to lepiej niech tej gry nie robią.

7. koks72

koks72 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już wiemy co że cliffy w poniedziałek zapowie gears of war 3 ,Gears of War 3 - kwiecień 2011 | PPE.PL - Portal PSX Extreme trzeba przyznać że niezłe młotki z tego microsoftu, chyba każdy wiedział że program z cliffem jest przełożony z czwartku na poniedziałek ,ale ludzie z dywizji xbox live chyba zaspali, najważniejsze że w przyszłym roku zagramy w nowe gearsy

8. lizu2

lizu2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SZCZYTNA
    oby było takie jak 1 i 2 czesc.

9. mav571

mav571 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    zapowiada się syto :D nic tylko czekać aż wyjdzie.

10. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Pięknie :D Kampania z pewnością będzie zaj.....a jak i sam multi..multi? Multi będzie zaj....y jak zrobią dedykowane servery bez lagów .

11. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Gears of War to była moja pierwsza gra na x360 w jaką grałem i jaką poznałem miałem pamiętam trailer w HD od kumpla to mi szczena opadła jak to zobaczyłem no i nie ukrywam że nie mogę się doczekać na następną część i całe szczęście że wyjdzie jeszcze na tą generację bo słyszałem pogłoski że od 2011 ma być nowy xbox i zacząłem się bać

12. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    W 1 nie grałem i nie zamierzam :p bo mnie ta część nie ciekawi. 2 to był murowany hit a 3 część hmm się zobaczy ale mam obawy co do tego aby mogła być lepsza jeśli chodzi o grywalność a nie grafikę.

13. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Nie bój się, bo i tak (GDYBY JUŻ BYŁ NAWET 720) wydaliby też na 360, bo wydanie tylko na 720 nie przyniosło by dużych dochodów z powodu nowości konsoli (mało ludzi, mających 720) :D

14. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Podobnie było z grami na początku x360 np był Splinter Cell Double Agent na obydwa x-y ale myślę że do czasu jak wyjdzie nowy xbox zapewne będę miał już pracę to już wtedy nie będę grymasił ;)

15. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @UP.
    Ale i tak nowej konsoli nie będzie bo przecież wychodzi project natal i do dla MS wgl. by nie było opłacalne.
    @TOP.
    Przejdę sobie jeszcze raz jedynkę i dwójkę ;) a trójki nie mogę się doczekać ;D

16. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Jedynka była nawet fajniejsza od 2 szczególnie na pc polecam pierwszą część z dodatkowym rozdziałem!

PS.skoro program ma być w poniedziałek w USA (napewno wieczorem) to która to będzie godzina w polsce?

17. Sblade86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Raczej nie zagram bo hmm nie ma tego w sobie co najlepsze jest w 2 itd. np. jazda na Brumaku czy podziemia.

No a ponoć AI Dominica jest słaaaabiutkie... więc nie ruszam ;)

p.s. mniej więcej 6,7 godzin chyba... jest różnica między Polską a Usa oczywiście chodzi mi o najbliższe punkty :p

18. LoRD_Vader

LoRD_Vader Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Napisał Czesi0
    Project natal ma chodzić zarówno na nowych konsolach od Micro$oftu

Wolałbym jednak żeby 3 wyszła już na nowe xboxy prezentowała by się o wiele lepiej graficznie od poprzednich części a tak cóż gra pod względem grafiki niczym nie zaskoczy

19. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Kolorowe, zielone otoczenie? Mi podobał się stary klimat, ciemne wnętrza itp. Jeśli takowa część się ukarze - bez wątpienia kupię!

20. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  21. Sblade86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    A ja tam wiem dobrze że to będzie i jest moja ostatnia konsola jaką jest x360 już mnie to granie tak nie rajcuje jak kiedyś... ahh te czasy PSX :D który gdzieś w kącie lezy i zbiera kurz :p A grafika jak dla mnie jest wystarczająca na dzień dzisiejszy i wiem że GOW3 na bank będzie ładnie się prezentował a i jeszcze jedno ... nie bede kupował konsoli gdyby był niby na następną platformę GOW3... . W sumie... przecież nie wykorzystano max. możliwości konsoli X360.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum