1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spencer omawia przyszłość Minecrafta w rękach Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 25, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po oficjalnym ogłoszeniu wykupienia marki Minecraft oraz studia Mojang we wrześniu tego roku, Microsoft niczym mysz pod miotłą siedział cicho w temacie planów wobec tego IP. Jak się okazuje, Amerykanie nie chcą pochopnie podejmować żadnych kroków.

Umowa nie została jeszcze dopięta na ostatni guzik, co dokona się prawdopodobnie do końca tego roku, jednak już pojawiają się pierwsze pomysły na dalsze losy marki, jak np. ujednolicenie doświadczenia na różnych platformach:

Microsoft obiecał także, że wersje gry na PS4, PS3 i PSV nie znikną z oferty, jednak zmiany wprowadzone przez amerykański koncern prawdopodobnie nie będą ich dotyczyły.

Spencer wypowiedział się także na temat ewentualnej kontynuacji dzieła Mojang:

Jak sobie wyobrażacie drugą część Minecrafta? Może wprowadzenie projektowania mini-gier, które rozgrywałyby się na stworzonych przez społeczność poziomach, trochę na wzór LittleBigPlanet, ale na warunkach odpowiadających tytułowi Mojang?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    .... czytaj będą aktulizacje TYLKO na XO moze jak się zlitują będą nadal na PC ale wątpię :(

1 osoba to lubi.
  4. Pi0n3r

Pi0n3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Na PC na pewno będą. Nie mogą tak powoli uśmiercać grania na PC bo to by był strzał w stopę.

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Kolega widzę nowy :p Więc powiem Ci kolego że M$ po strzałach w stopę nie ma stopy :D Albo nie ma już ogólnie nóg (strzały można liczyć od premiery ich tableta ? aż po dziś dzień).
    A co do tematu to pewnie wydadzą aktualizacje, ale to że po tych aktualizacja pewnie będziemy mieli lagi, crash'e a może jak się postarają to uda im się powodować blue screeny.
    M$ na bank wykluczyłby PS4, PS3 i PSV, ale pewnie teraz byłoby ciężko. Takie systematyczne utrudnianie życia przyniesie zamierzony efekt ;d

6. Pi0n3r

Pi0n3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    A no rzeczywiście zapomniałem o tym ze M$ kończą się kończyny do strzelania :D I nie wierzę że na ps4 będzie minecraft a jak już to pewnie zrobią tak jak z forza horizon 2 na xbox 360 - graficznie totalny crap, funkcje usunięte, a dlc mega drogie.

1 osoba to lubi.
  7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Widzę, że ktoś się we wróżkę bawi. Tak, na pewno aktualizacje zepsują grę ;-) A co do strzelania w stopy to Sony przejęło pałeczkę. Od czasu Spencera widoczna poprawa polityki, facet wie co chce zrobić a XO ma coraz lepsze notowania. Nawet patrząc po znajomych, którzy sprzedają swoje PS4-ki, bo dla samego Uncharted 4 nie warto trzymać...

1 osoba to lubi.
  8. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Co mówisz że szykuje się nowy ex na one ^.^ ? Która to będzie cześć "Gearsów"? 10 ? :D czy może już szykują kontynuacje na następną generacje ? Chwila zapomniałem dopisać o czasie jak długo to dana gra na one będzie exem ? pół roku ? rok :) ?

Ostatnio Sony nie otrzymywało masowo Ps4, tak jak to było w przypadku one bo dyski twarde "buczały/piszczały" , dopiero po czasie ogarnęli sprawę. To był czysty strzał w stopę
    Też mogę napisać o "znajomych". Ostatnio moi znajomi którzy mieli one musieli się go jakiś pozbyć. W aktach desperacji "puszczali" je w lombardach za tyle ile "kierownik" oferował, bo dla czasowych exów czy nowych "Gersów" nie ma sensu trzymać.
    Słowo przeciw słowu.
    Widziałem te notowania w tematach tu na forum :D Tu masz chyba ostatnie info co do stanów http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/p...now-triumfuje-w-stanach-zjednoczonych-202888/ Polecam, Seth się postarał (jak zawsze :D ) i zrobił ładny przejrzysty artykuł.

9. Cronos

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nie ma sensu ta dyskusja skoro pod każdym artem szukasz na siłe argumentów przeciwko XO - skoro tak Ci nie odpowiada to po co tutaj zaglądasz?
    Wykupienie studia od Minecrafta było dobrym ruchem, który zaprocentuje w przyszłości czy nam się to podoba czy też nie.

10. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    1. Argumentów nie szukam na siłę :) Na forum jest ich pełno, lepiej Ty sobie zadaj pytanie skoro xbonks one "tak bardzo" Cię zadowala to po co do każdego swojego postu wpychasz anegdotę do ps4 ? Btw. ja tylko zrobiłem "lustrzane odbicie" twojego poprzedniego postu i już wielki ból (padnięcie już pod dwoma argumentami ? kiepsko) :) 2. Zaglądam Tu ze względu na starą dobrą 360, która była/nadal jest motywem przewodnim tego forum :) 3. W bajki wuja M$ nie wierzę :) że będzie lepiej, a znając logikę M$ będą tak kombinować że "gra" zatrzyma się w rozwoju... albo będzie 50 DLC i każdy tylko po 5$.

11. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Każda z konsol ma swoje EXY lub jak je tam zwać gry na wyłączność...
    Jedne lepsze drugie gorsze, a trzecie odświeżane co rok zapewne w nieskończoność... jednak każdy z góry o tym wie i wybiera nextgena który dla niego jest bardziej odpowiedni pod względem gier i tyle...

I to co kiedyś już nie raz pisałem - zwolennicy XO (do których notabene nic nie mam) sami wszczynają zaczepki, bo skoro artykuł zupełnie nic nie mówi o PS4 to po kiego dodatki w stylu "Nawet patrząc po znajomych, którzy sprzedają swoje PS4-ki, bo dla samego Uncharted 4 nie warto trzymać..." - przy takim tekście zaraz zapewne osoby posiadjące PS4 odbiją piłeczkę i powiedzą to samo na temat Gearsów lub Halo itp. i znów się zacznie....
    Naprawdę Panowie nie rozumiem Was bo zachowujecie się jak dzieci z piaskownicy - przechwalający się kogo zabawka jest lepsza :wink-new:

12. Cronos

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nie odpowiedziałem, bo "argumenty" są słabiutkie i już nawet nie chce drążyć tematu EX'ów i awarii, bo po obydwu stronach można się do czegoś doczepić... pociskam czasem w strone PS4 (którą sam posiadam) bo tez nie jest idealna, jak i polityka firmy Sony, ale w modzie jest wieczne narzekanie tylko na Microsoft.

@maxoff zwróć uwagę kto zaczyna, pod każdym newsem o XO zaczyna się pojazd po samej konsoli albo po MS i to też z reguły te same osoby...

13. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Hmm przez słowo "czasem" rozumiesz w każdym temacie, jeden post z pociskiem w ps4 ? :) Mówisz nie odpowiedziałeś bo "słabe", mi się wydaje że nie ma żadnego słupka na korzyść one i dlatego to "ucinasz". W modzie jest pojazd po M$ przez wiele ich decyzji ? Widocznie przespałeś moment kiedy to zaprezentowano one, ale i tak 75% forum cisnęło po tej konsoli. Gdzie byłeś wtedy ze swoimi "pociskami" ?
    No skoro Ty rozpocząłeś to teraz ładnie się przyznaj, bo do one nawet nie nawiązałem :) Ja stwierdziłem fakty i powiedziałem prawdę (wraz ze swoją opinią), M$ popełnił za dużo znaczących błędów w swojej historii których nie da się zauważyć. Więc DLC itp do Minecrafta to tylko kwestia czasu.
    Proszę oto przykłady:
    -Premiera tabletu [na oficjalnej prezentacji zawiesił się :) ] (http://www.youtube.com/watch?v=4****68MtLc)
    -Windows Vista (nie trzeba komentować)
    -Microsoft Zune (miał wykończyć Ipod'a każdy wie jak było)
    -MSN Smart Watch ("super zegarek"... nie wypał)
    -Windows Me ( bardzo stary "przypał", ale świat pamięta)
    -Xbox one (To jest aktualna wisienka na torcie, głównie tym że twardo trzymali się swojej polityki. Lecz kiedy zauważyli że konsola może odpaść z wyścigu zaczęli tańczyć jak gracze im zagrają. Teraz próbują to nadrobić, ale trochę zaspali).
    Sony też ma porażki takie jak "Psp Go" i kilka podobnych. Lecz nie pamiętam, nie widziałem momentu kiedy to Sony stwierdziło "Albo bierzecie naszą politykę i będziecie nas wiernie słuchać i nie komentować, albo spadajcie do konkurencji" To było podejście M$ na starcie one, potem przez długi czas błagali graczy by wrócili, a "słupki" leciały w dół.
    Gdyby nie szaleli i rozegrali to jak z 360 to być może nie byłoby takiej "mody". Niestety ktoś próbował podbić świat swoją "dyktaturą" jednym machnięciem ręki...nie wyszło.

Wczytywanie...

Poleć forum