1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spider-Man: Shattered Dimensions - Opinie.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tieu, Sierpień 30, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gra w sieci, piszcie opinie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Ja już mam i pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Nie będzie spojlerem jeśli powiem, że gra zaczyna się intrem, które wprowadza nas w rozgrywkę i wyjaśnia przy tym kwestie kilku wymiarów. A każdy spiderek z poszczególnego wymiaru ma swoje właściwości. Lubie uniwersum Marvela, ale przyznam, że nie znam się za bardzo na szczegółach. Do czynienia mamy z tym klasycznym spider-manem, czarnym venom spider-manem, spider-manem przyszłości i spider-manem w stylu noir. Przy czym ten ostatni bardzo przypomina rozgrywkę w stylu Batman: Arkham Asylum pomieszaną z Splinter Cell: Conviction. Tutaj też mamy taki detektywistyczny tryb, który pozwala widzieć przez ściany i wskazuje drogę, poruszamy się w cieniu i wykańczamy przeciwników *********MI finisherami. Animacje cichych zabójstw naprawdę powalają i imponuje fakt, iż jest ich bardzo dużo przez co się nie powtarzają.

Takie odnoszę wrażenie z 30 minut rozgrywki, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony i czuję w moczu, że będzie to hit. Jeśli chodzi o bardziej błahe kwestie audio-wizualne, to tu też oprawa zależy od wymiaru - każdy ma swój specyficzny klimat. Generalnie grafika jest bardzo ładna - komiksowa (a'la Dragon Ball Raging Blast itd.). Lubię cell-shading, bo dzięki temu grafika wolniej się starzeje. Grafika w klasycznym spider-manie przypomina kolorystyką animowany serial - jasne kolory, trochę pastelowe. Czarny spiderek podobnie, z tym że bardziej mrocznie. Spider z przyszłości może pochwalić się futurystycznymi budowlami, grą świateł, wszędzie neony i diody kontrastujące z nocą. Spider w stylu Noir za to wygląda jak Splinter Cell, będąc w cieniu gra jest czarno-biała, wychodząc z niego pojawia się kolor, ale też stonowany.

Przerywnikom filmowym towarzyszą zabawne docinki głównego bohatera, a podczas podróży fajnie brzmi dźwięk wystrzeliwanej sieci.

Ja z tej gry nie zejdę, dopóki jej nie przejdę. :)

4. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Ja grałem w pierwszą część. Jedynka miała bardziej arcadowy styl rozgrywki, ta nowa część jest bardziej poważna. Trudno porównać te dwie produkcje, bo jedna wyprzedza epoką. Tu jest wiele więcej możliwości, podróż jest efektowna i przyjemniejsza, walki wyglądają również efektownie. W jedynce skakałeś z wieżowca na wieżowiec i tłukłeś tymi samymi ciosami kolejnych przeciwników. Pamiętam, że jedynka miała klimat takiego infantylnego komiksu niczym batman z lat 60. Tutaj postawiono na bardziej patetyczny styl, ale humor też jest dostrzegalny.

5. BOBOROBO

BOBOROBO Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    fajna gierka grafika ok dla mnie najciekawiej gra sie postacią noir i czerwony Spider-Man .Przekombinowany jak narazie postac Spider-Man 2099 obaczymy jak bedzie dalej .
    Gra podzielona na rozdzialy odkrywane po ukonczeniu jakiegos etapu .
    w każdej chwili mozna wrocic do etapu juz ukonczonego
    Na pewno wciąga ciężko odłożyć pilota. Polecam

6. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Moim zdaniem bardzo ciekawa gra szczególnie gra Spider-manem Noir jest najciekawsza. Jak Kajdzioch90 wspomniał w grze noir mamy pomieszanie SC z Batmanem : AA .Co do oprawy wizualnej moim zdaniem ładnie wygląda gra Spider-manem 2099 wszystko takie świetliste ot co jak powinien wyglądać świat w 2099.Bardzo mnie się podoba zmiana grafiki w zależności kim gramy, chociaż jest to trochę ryzykowna zagrywka ze strony twórców bo "napaloczom graficznym" granie Ultimate i Amazing Spider-manem może być niezbyt miłe dla ich "wyrafinowanych" oczu i im je wypalić . Udźwiękowienie jest bardzo dobre i tutaj chylę czoła przed twórcami którzy bardzo dobrze dobrali muzykę .Dla mnie minusem tej gry jest brak akcji w stylu kliknij X,Y, jedynie jest poruszanie analogami w czasie bliskiej walki z bossem to akurat jest duży plus tej gry .Pozostaje mi ino polecić tę grę bo jest ciekawa i fajnie można się przy niej zrelaksować.Pozdrawiam

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W temacie mają być wyłącznie opinie, reszta będzie traktowana jako offtop!

8. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    Gierka świetna, przeszedłem pierwszy akt i musze powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie jest to jakieś wybitne dzieło na miarę batmana aa, ale zdecydowanie polecam wszystkim miłośnikom gier akcji szeroko pojętej, developer miał bardzo dobry pomysł na urozmaicenie rozgrywki, tworząc tytułowe wymiary, pewnie jak większość z was wie, jest ich 4, w każdym gramy "innym" spiderem, a co za tym idzie, mamy różniący się gameplay i odmiennych wrogów, mimo, że fabuła nie wybija się jakoś poza przeciętność, to bardzo fajnie spaja wszystko w całość, od strony technicznej bardzo przyzwoicie, grafa cell shading daje radę, jedynie moim zdaniem system walki mógłby być głębszy, a przynajmniej bardziej się różnić, dla poszczególnych wymiarów, ale jest ok, więcej nie piszę, żeby jakichś spojlerów nie przemycić, dobry początek na zakończenie sezonu ogórkowego, nic tylko grać, ode mnie po 1/3 gry 8+/10

9. bolczyk

bolczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie bomba. Ukończyłem już prawie połowe na najwyzszym poziomie i przyznam że kilka razy wyprowadziła mnie z równowagi. Tak jak napisali koledzy rozgrywka w noir chyba najciekawsza. Przyznam że w noir oczekiwałem silnika Batman AA ale niestety dużo mu brakuje ale rozgrywka bardzo podobna. 2099 nieco chaotyczny,dużo detali często zlewających się ze sobą. Fajne śmieszne teksty spideya w czasie całej rozgrywki. Spodziewałem się dużo lepszej gry od "web of shadows" Napewno jest lepsza ale czy dużo????

Właśnie ukończyłem. Strasznie się rozkręciła w dalszych etapach. Polecam wszystkim. Fajna zabawa.

10. baranina

baranina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakdla mnie bomba mozna porownac z batmanem choc ciut gorsze dla mnie spiderman 2099 troche odstaje od reszty polecam grac na hard.PS czas gry to rewelacja po osatnich grach typu 4-5 godzinek ta prezentuja 3 razy wiecej miodu i czasu gry przypomnialy mi sie stare czasy kiedy gry robili tylko dla graczy dla mnie prawie 9 na 10

11. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie słaba. Idziemy tłuczemy przeciwników i pojawia się boos i tak to co chapter . Ogólnie gra monotonna i liniowa moja ocena 4/10

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Właśnie co grałem i jeste w 3 misji. Więc za bardzo jeszcze nie mogę się wypowiedzieć w pełni. Ale jak na razie to moje odczucia są jak najbardziej pozytywne co mnie bardzo cieszy :) Bo gierka mnie zachęciła do gry.
    Graficznie wygląda ładnie. I co najważniejsze mamy parę spiderów a nie jeden i ten sam przez wszystkie misje :). Dobra idę dalej grać :D

Mógłbym przysiąść że temat był w dziale z grami.. Szukałem i nie było jedynie Web of Shadow..

Więc piszemy tutaj tylko i wyłącznie opinie na temat tej gry.

Moje zdanie jest takie, że jest to gra bardzo miła i przez to że mamy aż 4 spiderów jest małe urozmaicenie. Tylko po pewnym czasie i tak się czuje to że jakoś czegoś brakuje.. Misje są zrobione ciekawie otoczenie w niektórych misjach widowiskowe. Efekt spadania we Spider-man future żywcem wzięty ze Wolverina.. Motyw bicia się na pięści mógł być bardziej dopracowany bo sztuczny się wydawał.. (i fakt że tylko w niektórych sytuacjach był i że trzeba było czasami przy jednym wrogu 3-4 razy okładać się było już trochę denerwujące). Jest to jak dla mnie jedna z lepszych gier o spidermanie ale czegoś mi w niej brakowało. Pewnie tego odkrywania świata i "latania" między budynkami. Gra ogólnie jest dobra ale nie mam poczucia że muszę ją jeszcze raz przejść.. Może kiedyś ale jak na razie czekają na mnie jeszcze gry w które nigdy nie grałem a chcę zagrać :)

Streszczenie: Grę polecam bo jest parę ciekawych smaczków jak cutscenki (niektóre jak z filmu akcji.. bardzo pozytywne) i creditsy są fajnie zrobione (jak przejdzie się grę).
    Grafika - Ładna i się nie czepiam :)
    Błędy - było parę błędów (jak przeciwnika wykończyłem a on dalej był jakby zawiesił się w powietrzu, miałem tak przez całą grę może 2-3 razy..)
    Muzyka - jakoś brakowało mi jakiś fajnych kawałków po skończeniu gry nie mam zdania na ten temat.

13. Zabójca/Assassyn

Zabójca/Assassyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  14. Milex

Milex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    022
    Jak dla mnie typowa acrade'owka. Ale bardzo pozytywna, czysta rozrywka. Przeszedlem, milo spedzilem czas. Polecam jako przerywnik od ulubionych tytułow.

15. predator5

predator5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedna z najfajniej zrobionych gier o pajaku polecam zwlaszcza fanom.

16. LordPitex

LordPitex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze, że najpierw pograłem, a potem przeczytałem reckę w CDA w której trochę narzekali i dostała bodajże 7+. Warto po nią sięgnąć jak ktoś lubi pajączka i zbieranie rożnego ukrytego shitu po planszach. Spidery Amazing, Ultimate i 2099 to w sumie to samo, tylko inne kostiumy i trochę inne ciosy, ale za to Noir... Właśnie dla niego warto sięgnąć po tą grę. Skradanie się, alarmy, podchody, mogliby zrobić całą grę o jego przygodach, ale nie wiem czy by się nie znudziła, musieliby trochę rozbudować i byłoby super.Ogólnie warto zagrać i polecam.

17. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Dla mnie gra super. Jestem fanem pająka więc może nie jestem obiektywny. Grafika mi się podoba szczególnie w 2099 oraz Ultimate. No i pająk z głosem Niel'a Patricka Harrisa("Jak Poznałem Waszą Matke") to rewelacja. Do gameplay nie mam zarzutów całokształt 8/10. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum