1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

śpiewanie w gh rb

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Dawid959, Marzec 21, 2009.

1. Dawid959

Dawid959 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Czy we wszystkich GH, RB można śpiewać headsetem w pełnych wersjach czy trzeba mieć specjalny mikrofon?

2. Lotnik421 Xbox One

3. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O ile wiem to tylko w GH WT mozna spiewac w ogole.. w pozostalych chyba nie...
    A nie powiem Ci jak to jest z RB bo nie gralem i nie zamierzam.. .
    A do tego czy mozna spiewac headsetem to nie wiem bo nie probowalem .

4. Dawid959

Dawid959 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Wiem, że tylko w world tour można śpiewać i wszystkich rock bandach i będzie jeszcze w mettalice, ale czy headsetem można śpiewać w pełniakach czy tylko w demie mettalici

5. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Zarowno w GHWT , jak i w RB1 i RB2 mozna bezproblemowo spiewac przez headset:) Wiem bo sam tak spiewalem do czasu zakupu zestawu GHWT (ktory polecam mimo zaporowej ceny). Mozna tez uzywac dedykowanych mikrofonow (z GHWT i RB1&2) i podobno kazdego mikrofonu usb.

Poleć forum