1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spilit Second: Velocity -opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez szoch, Maj 12, 2010.

1. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Gierka pojawila sie juz w sieci wiec prosze o wasze opinie.:)
    Sam napisze jak pogram

2. Lotnik421 Xbox One

3. Folga360

Folga360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Fajne , efektywne lecz szybko się nudzi :p
    wogole krotka jest w 2 dni mam 700 G

Podoba mi sie to ze w zadnej grze tak nie niszczymy srodowiska jak w tej

4. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Widziałem filmiki na tvgry.pl i muszę przyznać, że całkiem nieźle to wygląda :) Moim zdaniem gra będzie lepsza od Blur, ale obie gry nie będą miały prawa bytu po premierze nowego NFS od studia Criterion :D

5. bartman000

bartman000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Mnie sie gra bardzo podoba... bardzo mi przypomina BURNOUT-a, split screen jest<vertical lub horizontal> model jazdy arcade-owy ale fajny, ogolnie gra ma u mnie takie noty: grafika 8\10 muzyka 7\10 miodnosc 9\10...... no po prostu podpasila mi ta gra i tyle.... :))

6. frankie

frankie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra jest na bardzo wyskokim poziomie... przypominaja sie czasy grida i nfs za dobrych czasów... podejscie jest bardzo nowatorskie niszczące się otoczenie i klimat kaskaderski poprostu miodnie... wiele urozmaiceń i trybów jazdy. grafika 10/10 muzyka 8+/10 grywalność 10/10

7. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    sam pogralem wczoraj z 2-3 h gra mi sie bardzo podoba po kazdym wzgledem graficznie grywalnie no i ogolnie. Efekty zniszczen na trasie i to jak potrafi sie ona nagle zmienic cos pieknego .Jesli ktos lubil grywac w Bornouta i stardego NFS (Most Wanted ,Undeground ) to jest to gra dla niego .Mi sie ona bardzo spodobala .Jedyny minus to to ze nie ma tam prawdziwych samochodow tylko wymyslone ale tez sa fajne no i to ze nie mozna tiuningowc. Z czystym sumieniem moge dac 8+/10 bo jednak nie bylo by zle gdyby gra byla bardziej urozmaicona:)

8. bartaso77

bartaso77 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Panowie,

A ja mam problem z obrazem juz 3 płyty wypaliłem i po wyjęciu active. iso , wkładam płytke z grą zakręci się chwile, zwolni i wywali komunikat "naciśnij aby wyjąć płyte" nie jak był problem z active.iso, że wyświetlało " odtwórz DVD" o co kaman, jest potrzebny jakiś update?

9. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    o ja tez 1 płytke straciłem przez tą gre, wiec przepusciłem obraz agbx i niestety wykazało mi błędy i (to była wersja gdzie było mozna pobierac z kilku serwerów) no i jeszcze raz innej wersji juz nie chce mi sie pobierac

10. plucik_rop

plucik_rop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ropczyce
    Ja grałem w demko to dość przyjemne było, widziałem też pare filmików na YT i tvgry to wtedy mi podeszło pod gust. Gra już czeka w kolejce dościągania, jak pogram coś więcej to napisze ^^ :)

11. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Po zagraniu w demo miałem mieszane uczucia ale po zagraniu w pełną wersję powiem że jest super... 8/10

12. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. TechniX

TechniX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
  14. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepsze akcje mają miejsce po aktywowaniu w pełni załadowanego "paska mocy", wtedy wali się np. wieża kontrolna na lotnisku - jednym słowem masakra :D

15. DeluVegaz

DeluVegaz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jak dla mnie godna uwagi, wkoncu cos nowego niz wkolko nitro i te same dodatki

16. Batonax

Batonax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jestem pod ogromnym wrażeniem gry. Właśnie się od niej oderwałem i musze powiedzieć, że powala graficznie, grywalnie i jakościowo. Czyżby najlepsza samochodówka 2010 na eksa? 9/10

17. wujek

wujek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrowiec
    Dobra opcja również ze split screenem. Szkoda tylko że pasek nie ładuje się po zniszczeniu przeciwnika. Tak jak np. w burnoucie =)

18. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Gra super, także gra na Split Screenie jest fajna. -Nie grałem multi niestety, więc Ci nie powiem jak z nim jest.

19. sihill

sihill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ahh dużo się dzieje. Wybuchy, przepychanki i totalna rozwałka. Dobry motyw na jednej z tras gdy musisz przejechać pod lądującym samolotem. Polecam

20. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Po kilku dniach testów gra wypadła nieźle.
    Grafika nie jest na najwyższym poziomie, lecz gra się naprawdę dobrze. Szczegóły są dopracowane także nie jest źle.
    Tematyka bardzo dobra. 3-okrążenia są wystarczające. Wyścig trwa kilka minut, także nie ma co się nudzić tak jak w przypadku innych grach, gdzie runda/wyścig trwają kilkanaście minut. Osobiście nie przepadam za tak długą jazdą.
    Efekty są świetne. To tak w skrócie.
    Moja ocena gry: 8/10 Polecam, bo naprawdę można się zabawić ;)

21. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jak dla mnie gra jest świetna. Gra mi się w ogóle nie nudzi, cały czas się coś dzieje. Dziś grałem z kumplem na splicie i po prostu masakra!
    Nie sądzę by to była najlepsza gra na xa w tym roku, bo we wrześniu mamy premierę F1 2010! Ale na drugie miejsce jak najbardziej zasługuje.
    Świetna zręcznościówka, ludzie gadają że jest monotonna, ale ja gram w nią ponad tydzień bez przerwy i cały czas chcę do niej wracać.
    Moja ocena to +8/10.

Wczytywanie...

Poleć forum