1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spis gier do przejścia "od początku" i "od środka" serii

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Leszczyk96, Styczeń 4, 2013.

1. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Witam!!!
    Chciałbym zrobić w tym temacie spis serii gier, w które lepiej się gra mając za sobą poprzednie części (np. Mass Effect), oraz takich, które tego nie wymagają (NFSy, FIFy i inne takie). Myślę, że taki temat baardzo by pomógł początkującym graczom (m.in. mnie ). Z czasem, zrobiłoby się w tym poście alfabetyczny spis. Więc ja zaczynam:

1) Mass Effect - najlepiej grać po kolei, bo każda następna część jest kontynuacją poprzedniej.
    2) Need For Speed - każda z części ma swoją, niezależną fabułę (wyjątkiem jest Underground I i II).
    3) GTA - tutaj też fabuła nie jest wstecznie zależna (chyba, że mówimy o Easter Egg'ach ).
    4) The Elder Scrools - jak na razie grałem tylko w Skyrima, ale żadnych poważniejszych nawiązań do poprzedniczek nie zauważyłem.
    5) Battlefield - fabuła niezależna.
    6) Call of Duty - fabuła niezależna.

W więcej gier jak na razie "na poważnie" nie grałem, za to wy możecie pochwalić się swoimi "przygodami z grami" .

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    1. Seria Fable.

Dla mnie jest to jedna z lepszych gier. Jak nie najlepsza.
    Co prawda Fable II, Fable III nie są aż tak dobre jak Fable: The Lost Chapters, ale można je ukończyć.

Fable II troszkę nudzi, fabuła wydaje się być skopiowana z pierwszej części.
    Fable III jest już troszkę lepszy, jednak brak minimapy może przyprawić o nerwy.

Każdemu mogę gorąco polecić całą tę serie.

@!sweeterek - Fable The Journey również mogę polecić.
    Ostatnio tę grę przeszedłem. Na początku do gry podchodziłem z dużym dystansem. Przekonałem się po drugiej misji.
    Pomimo, że nasze "działania" są bardzo ograniczone, gameplay dostarcza naprawdę dużo frajdy.
    Ponadto Lionhead postarał się o dobrą fabułę a jakby było tego mało, jest sporo nawiązań do historii pewnej pani, która jest w grze od części pierwszej.

Zatem, do dzieła! ; )

2. The Walking Dead

Nigdy nie lubiłem przygodówek a zwłaszcza gier Point&Click, jednak sposób przedstawienia tej gry przez ekipę z telltale powalił mnie na kolana. Gra na każdym kroku zaskakuje a fabuła wgniata w fotel, czy to co tam za sobą macie. ; )

3. Half Life 2, Ep1, Ep2

W pierwszą część co prawda nie grałem. Część drugą kiedyś odpałiłem jako benchmark na moim "nowym pececie". Spodobała mi się. Potem grę na krótki czas porzuciłem, aż udało mi się ją zdobyć w wersji na X360, zatutowaną jako The Orange Box. Wszystkie części Half Life 2 są dobre, jednak zakończenie Episode Two powoduje, że chce się grać więcej.
    Do tego dochodzi dobry Portal ( Portal 2 również dobry ) oraz Team Fortress, najlepiej w multi.

1 osoba to lubi.
  4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tak samo polecam jak kolega,II i III gorsze od I ale i tak warto zagrać. Jestem mega fanem tej gry,przeszedłem wszystkie części oprócz ostatniej tej na kinecta,ale zaniedługo mam zamiar pobrać i dokończyć dziela ::D

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    assassin's creed od początku
    darksiders od początku
    gears of war od początku.

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    assassin's creed WYSTKIE CZEŚCI
    Seraj gier Fifa zaczynając na Fifa 95 na Fifa 13 kończąc każda cześć jest unikatowa

Wczytywanie...

Poleć forum