1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spis tutoriali

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wyrwiflak, Luty 15, 2013.

1. wyrwiflak

wyrwiflak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wery, Poland
    Witam. Przepraszam jeśli nie powinienem tu pisać, domyślam się że łamię Zakaz zakładania nowych tematów przez Świerzaków, ale do rzeczy. Mam propozycję by na forum w jednym miejscu były wszelkie tutoriale dotyczące naszych Xbox-ów 360. Wiele osób może mieć problemy co i jak zrobić by działało to czy tamto. Przydało by się rozważyć mój pomysł bo wydaje mi się niegłupi :) Niech moc będzie z wami :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tutki są w odpowiednich działach na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum