1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splatterhouse - problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sibrand, Styczeń 18, 2011.

1. Sibrand

Sibrand Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Mam problem ze Splatterhouse'em. Normalnie się menu włączyło, wszystko niby ok. Ale gdy chciałem już włączyć start gry to się cały czas ładuje bez końca. Spróbowałem jeszcze raz nagrać, ale to samo. Co jest? Przefiltrowałem abgx'em i niby wszystko działa.
    PS. Mam LT+ jeśli to ważne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Może dobrze masz nagraną grę.. Levele w tej grze się dość długo wgrywają (jest to rzeczą normalną w tej grze) więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Denerwujące jest "to" jak przy skokach itp itd się spadnie i replay od ostatniego zapisu a tu te ładowanie..

EDIT:
    Gra nie ma ap2.5 więc nawet na zwykłym LT ruszy. I jakbyś miał źle nagraną to wątpię by ci się w ogóle załączyła.. Zgrywasz grę na HDD (to pewnie o ciut skróci wgrywanie gry, lecz nie spodziewaj się gwiazdki z nieba :D, ja grałem z HDD i te wczytywanie sprawiało że czasem mnie krew zalewała)

4. Sibrand

Sibrand Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Czekałem co najmniej pół godziny i to samo. Chciałem nagrać na HDD ale się nie da (podobna sytuacja, czyli czekanie bez końca).

5. Sibrand

Sibrand Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Ściągnąłem i nagrałem jeszcze raz. Ale tym razem jest kolejny problem. Mianowicie już mogłem wejść do gry (normalnej rozgrywki) ale kiedy już chciałem wyłączyć to nie chce się ponownie włączyć. "Nierozpoznana płyta". Co jest z tą grą? Pierwszy raz mam taką sytuację, a już dużo gier nagrywałem. Wygląda jakbym ściągnął jednorazówkę :)

Wczytywanie...

Poleć forum