1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splatters rozchlapią się na Xbox Live Arcade już 11 kwietnia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Mnih, Marzec 30, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz

Jeśli po World of Goo brakowało Wam porządnej gry o glutach, to otrzyjcie oczy. Nadciągają The Splatters.

O grze usłyszałem po raz pierwszy, gdy organizatorzy PAX nominowali ją do dziesiątki najciekawiej zapowiadających się indie:
    Grasz jako grupa Splattersów, wypełnionych płynem i mających samobójcze skłonności. Podpalają się, tworząc pełne kolorowego konfetti bomby; wbijają się na kolce, zjeżdżają po zjeżdżalniach, robią naloty bombowe i wykonują inne kaskaderskie kombinacje, które wymyślisz. To jeden z tych pomysłów, który pokazuje nam, że wyobraźnia twórców gier nie ma granic, a samo Splatters wydaje się sympatyczną zręcznościówką z postaciami, które są dziećmi Meat Boya i stworów ze Swarm.

Jeśli nie bardzo możecie sobie to wyobrazić (ja nie mogłem), to zwiastun spieszy z pomocą.

[video]www.youtube.com/watch?v=C6xcJnexDJU[/video]

Twórcy twierdzą, że później pojawi się też wersja PC - nie wiadomo jednak ile później.

żródło:http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...chlapia_sie_na_Xbox _Live_Arcade_juz_11.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hehehe.. Ciekawie to wygląda.

4. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6