1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter Cell 6 wróci do korzeni

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Tak jakby. Pomimo chęci powrotu do tematyki stojącej u podnóża pierwszych odsłon przygód Fishera, Ubi nie chce zrezygnować z "filmowych" elementów, z którymi spotkaliśmy się naprawdę udanym Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction. Wilk syty i owca cała?

Rozbijanie łbów o oszczane pisuary jest zawsze spoko. Nie powinno tego zabraknąć, a śliczna Jade Reymond zapewniła, że nowy Splinter sięgnie także po motywy znane z wcześniejszych częsci serii. Żeby było ciekawiej, mają to być elementy, które zawsze były obecne, ale nigdy nie odgrywały takiej roli, jaką obsadzą w Splinter Cell 6. Priorytetem Jade są obecnie nowe przygody Fishera - branżowa "kocica" nie zamierza jednak odpuścić nowego IP, o którym dało się słyszeć od jakigoś czasu. Faktem jest, że w chwili obecnej w Ubi nikt nie dłubie w tym temacie - całość pozostaje masą pomysłów i garścią notatek.

źródło : Splinter Cell 6 wróci do korzeni | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tak, tak, tak samo miało być z Call of Duty i Need For Speedem, same kłamstwa.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sjak dla mnie wracsc nie musi.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie słowa, a czyny. Ale co producenci dzisiejszych gier mogą o tym wiedzieć... Ja przynajmniej nie uwierzę póki trailera chociażby nie zobaczę.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mogliby sobie dać spokój z Samem Fisherem i wykreować kogoś nowego.. Sam już był stary i powinien być na emeryturze.. Co nie znaczy, że seria SP powinna się kończyć..

Tak jak przedmówcy chcę to widzieć, bo pisać można wiele (obiecanki cacanki..)

7. Hasiok

Hasiok Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bez Lamberta to i tak nie to samo FISHER THE MISSION IS OVER już lepiej by zrobili jakiś prolog....

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    stary dobry SC. pozostala marna trylogia HD na kloca/a w zasadzie ps3:) tej kultowej gry.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Najlepsze jest to, że już w Chaos Theory śmiali się współpracownicy z Fishera że jest już taki stary, to w Conviction ile on ma lat? 50+? W takim razie chce zobaczyć jego postać w kolejnej odsłonie. Super-stealth wózek inwalidzki i okulary ze szkiełkami o grubości 15cm? :)

10. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Grałem tylko w conviction i był dobry na coop kampania mnie zanudziła może będzie coś ciekawego.

11. lukidambix

lukidambix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi sie conviction podobał :)

12. Forest89

Forest89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Conviction nawet nie zasługuje na miano skradanki jaka był sprinter cell, a przynajmniej jego pierwsze trzy czesci( double agent już był jakiś nie taki, ale to moja opinia). Moim zdaniem serie już zabili spinoffem o nazwie conwiction, życzę im szczęścia w reanimacji, ale w dzisiejszych czasach, wątpię żeby zdecydowali się wypuścić coś co wiernie obrazowalo rozgrywke pierwszych czesci.

13. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niech zrobią jak metal gear:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum