1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter Cell: Blacklist — Powrót starego, dobrego Sama. Skradanie, ogłuszanie...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Listopad 30, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Kolejny dowód na to, że wbrew przewidywaniom graczy nadchodzący Splinter Cell: Blacklist pozwoli na cichą rozgrywkę. Najnowszy film opatrzony komentarzem twórców gry prezentuje fragmenty skradankowe oraz kilka ataków z zaskoczenia.

Nowy gameplay ze Splinter Cell: Blacklist:

źródło : Splinter Cell: Blacklist

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szkoda że nie ma motywu z conviction gdzie obraz stawał się czarno biały gdy się było w cieniu i nie podoba mi się też fakt że Sam sobie biega bez kominiarki (skoro znowu jest tajnym agentem to powinien ją mieć moim zdaniem). No i to obwieszania się bronią :/ Ale walka jak najbardziej na + i grafika też całkiem całkiem :)

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli głosu nie będzie podkładał Michael Ironside to nie będzie stary Sam Fisher.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mieszane uczucia. Na pewno będzie to bardzo dobra gra, ale bez tego kolesia Ironside'a który podkładał głos wcześniej... Nie wiem, wydaje mi się że gra straci na klimacie. Głos głównego bohatera ma duże znaczenie...

6. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie osobiście zaraz po GTA V najbardziej oczekiwana gra wiosny. Gameplay świetny.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak dla mnie to narazie gierka wygląda strasznie cieniutko. Nie pokazali w niej niczego przy czym powiedziałbym WOW.

W tej chwili nowy Hitman zjada wypluwa i jeszcze raz zjada tego Splinter Cella na śniadanie..

PS. A Sam to już jakąś upiększającą kurację z rodu Hollywood dostaje chyba.. W jednej części stary.. W innej prawie siwy.. A teraz znowu w pełni sił? No bez jaj..

8. Huntexx

Huntexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Splinter Cell: Blacklist — Powrót starego, dobrego Sama. Skradanie, ogłuszanie

A kto ci powiedzial ze wydarzenia kazdej czesci sa ulozone chronologicznie? Jesli to jednak jest fakt, to rzeczywiscie jakies niedopatrzenie... Ale to i tak dopiero Alpha :)

Tapniete z Galaxy Mini 2 :)

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Szczerze to wisi mi to czy ułożone czy też nie..

Policz sobie która to już część Splinter Cell'a. Dawno mieli zakończyć wątek z Samem Fisherem i na znanej marce wykreować nową postać np. jego syna, czy tam kogoś..

10. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ostatnia czesc hitmana tez imao wskazywala ze dalszych czesci nie bedzie. a tu prosze. pomijam to, ze jest kompletnie oderwana od calej serii i nie jest to stary dobry hitman.
    co do SC po conviction nie spodziewam sie powrotu do korzeni. mechanika gry juz nie bedzie taka sama. 3 pierwsze czesci to byl czad!

11. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

Dopóki nie usłyszę Ironside'a, nie zobaczę paska głośności i widzialności, nie zobaczą moich pieniędzy. End of Story

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    3 użytkowników lubi ten post.
  12. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Splinter Cell: Blacklist

Szkoda, ze nie ma tej kominiary. W końcu to tajny agent a nie hitman...

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

13. cudny

cudny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CK
    Witam jestem tutaj u was nowy :> mam pytanie bo nie grałem w żadnego splintera jeszcze a mam zamiar sobie pograć w tego blacklista czyli grając w niego będziemy widzieć z trzeciej osoby np jak wiedzmiń ??

Wczytywanie...

Poleć forum