1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter Cell: Conviction – pięć powodów do rozczarowania

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Pawlllosss, Marzec 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Na stronie Attack of Fanboy ukazał się dziś artykulik o wiele mówiącym tytule “Pięć powodów, dla których Splinter Cell Conviction może Cię rozczarować“. Jakie to powody? Numer pierwszy na liście to zmiana stylu gry z czystej skradanki na grę będąca połączeniem akcji i skradanki. Rzecz druga to zmiana sposobu sterowania postaci. Trzecim powodem do rozczarowania jest wycofanie z tego tytułu charakterystycznych dla serii cech – nie ma w Conviction na przykład gwizdania czy też rzucania przedmiotów w celu odwrócenia uwagi strażników.

Kolejnym irytującym faktem jest brak trybu online Spies vs Mercs. Braku tego nie potrafią sobie wytłumaczyć najbardziej zagorzali fani serii. W końcu ostatnim rozczarowaniem będzie… oprawa graficzna Conviction. Nie znaczy to, że gra wygląda źle, jednak porównując ją z innymi tytułami na Xbox 360, a szczególnie wydanymi ostatnio (choćby God of War III), oprawa wizualna wypada naprawdę średnio.

Źródło:Splinter Cell: Conviction – pięć powodów do rozczarowania – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Czy ja o czymś nie wiem? God of War III na X360? ^^

Skopiuje, nie przeczyta, a niech będzie.

4. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Pisało tytuły na xbox 360, a po przecinku ostatnio wydane tytuły i tam God of War III

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Ważne, aby sama gra była ciekawa, a nie ładna grafika... Owszem, lepiej się gra przy super grafice, ale to tylko dodatek który umila grę...

6. cycero

cycero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    "Nie znaczy to, że gra wygląda źle, jednak porównując ją z innymi tytułami na Xbox 360, a szczególnie wydanymi ostatnio (choćby God of War III), oprawa wizualna wypada naprawdę średnio."

Wykładnia językowa mówi stanowczo: autor się walnął i zaliczył GoW3 do gier na x-a ;]

7. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Ale to prawda ze nie ma juz cech typowo skradankowych, a szkoda. Ale i tak tytul bedzie godny zagrania.

8. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    gra ta jest przereklamowana

9. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

No sorry ale przecież widać, że jest przecinek porównując ją z innymi tytułami na Xbox 360, a szczególnie wydanymi ostatnio (choćby God of War III), oprawa wizualna wypada naprawdę średnio."

10. cycero

cycero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    I przecinek co tu niby zmienia bo nie rozumiem? Wg Ciebie ma sens zdanie w którym przed przecinkiem pisze się o jednej sprawie a już po o zupełnie innej? =\

"Jasne piwo jest naprawdę smaczne, a pociągi do Warszawy jadą opóźnione" <- to nie ma sensu!

W zdaniu o splinter cellu treść po przecinku jednoznacznie odnosi się do gier na XBOXA360 i wspomnienie o GoW3 to gafa autora.

11. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    dobra przestańcie się kłócić o błędy składniowe czy tam językowe, można to odebrać dwojako. więc przestańcie się kłócić o bzdety i wychodzić po za temat.

Grałem w demo i powiem, że bardzo fajnie mi się grało :) wciąga strasznie, szkoda, że demo takie krótkie ;/ noo ale spełniło swoje zadanie :D miało nas wciągnąć w rozgrywkę i zachęcić do kupna, w moim przypadku jest tak: KUPIĘ TĄ GRĘ NA 100% !! :D

Sterowanie jest inne niż w poprzednich częściach ale mi się podoba mimo wszystko to jak jest zrobione, jak we wszystkich grach zawsze jakiejś drobnostki brakuje, lecz żadna gra nie jest w pełni idealna :) mimo kilku braków w rozgrywce , gra się przyjemnie :D
    Grafika myślę, że na przyzwoitym poziomie, lepszej grafiki mi nie potrzeba do takiej gry, kiedyś się grało na pierwszym xboxie i nikt nie narzekał, a teraz macie całkiem przyzwoitą grafę jak na nowe geny, mogło być lepiej, lecz ja się cieszę z tego co nam dali :D

Kto jeszcze nie grał, to polecam zagrać w demo i opisanie swoich odczuć :)

12. Szogun96

Szogun96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja zagrałem w demo i spodobało mi się. Szkoda że nie ma dema z kooperacją 2 agentów(amerykana i ruska).

13. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Kolega Pawlllos ma absolutną racje.Przykre, że umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest już powszechna.

Autor wiadomości pobieżnie i bezmyślnie przetłumaczył z angielskiego na polski tekst i mamy takie błędy.Tak było w oryginale.
    When you put Splinter Cell up against other system exclusive titles like God of War III, Mass Effect 2, or even Halo Reach the improvements to the graphics just don’t stack up.

Codo samej gry-do minusów należy zaliczyć rozdzielczość.1024x576 i 2xAA.To strasznie mało jak na silnik UE3.

14. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Szkoda ze nie ma tego klimatu gry (przynajmniej z demka) z poprzednich czesci tej sagi. Ten nowy splinter moze jest ladniejszy, moze przyjemniejszy ale zabranie typowych cech skradanki jest duzym minusem tego tytulu. :)

15. SweetSmoq :>

SweetSmoq :> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Leszno/Słubice
    ale to jest ostania część serii Sprinter Cell z tego wynika

16. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Tak jak Halo ;). Halo 3 miało być ostatnie, potem ODST, a teraz Reach. Walną jakieś sequela, prequela, czy innego bajera, jak się dobrze sprzeda, a sprzeda się dobrze na pewno.

17. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    mialy byc nowe silniki a nadal używają tego starego unerala. tak samo w halo mial byc nowy x-engine a reacg lata na starym silniku od halo 3
    jesli ktos nie na pisze jakiegos nowego enginu dla xsa to raczej nie ma co liczyc na porzadna grafe. chyba juz sie w tej edycji nie doczekamy niestety.... pisanie takiego enginu trwa ze 2 lata a za 2 lata to juz bedzie nastpony xbox

ps3 ma 4 przelomowe silniki - ten od gow3, U2, killzone i GT5. kazdy z nich pisany przez pare lat wylacznie na potrzeby danej gry i super zoptymaliwozwane poda ta konkretna gre. wystarczy doszliwfowac trocge i za rok moze byc gow4, u3, killzone 3 czy gt6. trzeba bylko czekac pare lat az sie ps3 rokreci ale teraz daje to wyniki. na xsie niestety posucha. wszytsko stare silniki albo porty z pc. (zaloze sie ze SC Conviction korzysta z unreala wlasnie dlatego ze wychodzi tez na pc) na pececie bedzie rzeznia graficzna przy mocnym konfigu a na xsie niedpracowany port). powoli przestaje wierzyc w polityke MS np brak mocnych studiow wewnetrznych :(

18. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Zagrałem w demko i styl rozgrywki mi się podoba, fakt że jest dużo łatwiejszy do opanowania niż w poprzednich częściach. I będąc przypartym o ścianę zastanawiałem się na którym guziku można gwizdnąć, brakuje tego.

19. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja na poczatku zwrocilbym uwage na nazwe serwisu... "attack of fanboy" i wszystko jasne:D
    Ta gra jest tak dopieszczona ze nie ma sie czego czepic. Unreal-stary ale jary i nie zwracasz uwagi na grafike jak grasz.
    Sterowanie jest ultra wygodne i INTUICYJNE!! SC:DA to byla porazka. Gapienie sie na pada i zapamietywanie-.^ A tu wygoda, lad i sklad.
    Gra akcji? Uncharted 2 to jest gra akcji. Tu dalej sie skradasz, sa gadzety, przesluchania-nie jest dretwo! A to, ze zapodali takie piekne finishery to nie wiem czy to wada?!

Kupie kolekcjonerke^^!

1024x512 miala amiga CD-32...

20. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Ech, nie podoba mi sie to ze zmienili na polaczenie akcji i skradanki, zawsze lubilem ta serie za to, ze trzeba bylo troche pomyslec a nie bezmyslnie zabijac wszystkich napotkanych ludzi.

21. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mnie demko rozczarowało, misje bez większego problemu przeszedłem w stylu Rambo, rozgrywka polega na likwidacji jednego przeciwnika wystawionego jak samotne drzewo, odblokujemy execute, korzystamy i idziemy dalej. Rozczarowanie, gra podobna do Dead to Rights.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum