1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter Cell Conviction problem

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez sill34, Styczeń 26, 2011.

1. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z osiągnięciem "przejdź grę na realistycznym poziomie trudności". Mianowicie w 3 misji od końca gra automatycznie zmieniła mi poziom na żółtodzób z którym ukończyłem jeden checkpoint podczas misji. Następnie zmieniłem poziom zpowrotem na realistyczny. Ukończyłem grę ale wiadomo osiągnięcie mi nie wyskoczyło. Więc rozegrałem ponownie całą tą misję ale osiągnięcia dalej nie było. Postanowiłem przejść grę od tego roździału do końca - niestety dalej nic. Skończyły mi się pomysły jak mam zrobić to osiągnięcie ;/ Dodam że przed ukończeniem gry w menu wybór roździału mogłem już wybrać misje do których nawet nie doszedłem (była koło nich ikonka tak jak bym ukończył je na realistycznym poziomie)...

2. Lotnik421 Xbox One

3. sill34

sill34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ref

Wczytywanie...

Poleć forum