1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter Cell Conviction split-screan zapis

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vlopi, Kwiecień 21, 2010.

1. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiatm mam problem z grą wyżej wymienioną. Gdy gramy z kumplem na podzielonym ekranie to po włączeniu ponownie gry znowu zaczynamy od początku czy da sie jakoś zapisywać przy grze na podzielonym ekranie czy mamy wkółko zaczynać od początku. Dziękuje bardzo za pomoc. Szukałem podobnego tematu na różnych forach i nie mogłem znaleść ale pewnie wy mi pomożecie co robie źle.

2. Lotnik421 Xbox One

3. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    A doszedłeś z kolega do punktu zapisu w czasie waszej misji, jeżeli tak i się nie zapisało to spróbuj przejść cala misje za jednym zamachem i wtedy zobaczysz.

PS: Z tym co-op na podzielonym ekranie to są niezłe jaja, mojemu bratu save z zapisanymi misjami głównymi się usunął.

4. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    bede próbował iść jak najdalej tylko czy to bedzie miało sens zobaczymy ale dzięki za odpisanie.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    W coopie masz do wybrania osobno misje.

Wczytywanie...

Poleć forum