1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter cell conviction,wersja po premierowa

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zibby1515, Kwiecień 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zibby1515

zibby1515 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałem ściągnąc splinter cella ale z tego co wiem do ściągnięcia był juz sporo przed premierą,a ja gram na necie i wolałbym nie ryzykować z taką wersja,wie ktoś jak nazywa sie wersja wrzucona po premierze? Albo czy ta wcześniejsza jest bezpieczna? I jak tak to która?
    znalazłem takie:
    Splinter_Cell_Conviction_XBOX360-STRANGE
    Splinter.Cell.Conviction.Region.Free.XBOX360-iND
    Splinter.Cell.Conviction.REGION.FREE.XBOX360-HHH

i czym one sie różnią?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Te wypuszczone do sieci przed premierą i po premierze to najczęściej to samo :> po prostu jest to wyciek z np. z tłoczni i dla tego jest wcześniej i tyle więc jak dla mnie każda wersja jest tak samo bezpieczna ;)

4. zibby1515

zibby1515 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a czym one się różnią że są aż 3 wersje?
    I do której napewno znajde SS2 do wgrania

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Kiedy bedzie wkoncu wersja PL ??

6. jack119

jack119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    już dawno nie było tak, że nikt nie chciał się podzielić ;/ już lepiej byłoby gdyby 20 osób zrzuciłoby się na pełną, ktoś by kupił, wrzucił i odsprzedał :D

może gdzieś krąży wesja od skazy, ale wątpię... idę szukać na czeskie warezy, może mają swoją wersję i będą tam polskie napisy :)

7. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przepraszam ale to nie jest temat o spolszczeniu i o tym kto i kiedy je wrzuci, ludzie opanujcie się, jeżeli chcecie sobie na ten temat po marudzić załóżcie oddzielny temat i tam w kółku wzajemnego wsparcia wypłakujcie się z tego powodu.

Wracając do tematu, czemu są 3 wersje wynika to z tego że na świecie są różne grupy wrzucające do sieci obrazy płyt, więc każda przygotowuje oddzielnie takowy obraz i go wrzuca pod swoją nazwą ;) ciężko mi powiedzieć do której będzie Ci łatwiej znaleźć zawsze przed ściągnięciem możesz poszukać już SS2 dla wersji którą będziesz ściągał i dla której znajdziesz to ten ściągniesz zdaje mi się że to najbardziej logiczne ;)

8. Kris22

Kris22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla jasności, to tak samo jak z crackerami gier na pc z którymi nieraz się pewnie spotkaliście, a to Razor, SkidRow ,Skullptura - tutaj jest mniejwięcej to samo , RROD,AllStars etc.

9. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Skaza juz wrzucil po PL:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.