1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter Cell: Conviction z trybem kooperacji!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Grudzień 9, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Właśnie pojawiły się informacje, że Splinter Cell: Conviction będzie zawierał około sześciogodzinny prolog do głównej historii będący pewnego rodzaju trybem kooperacji.

Gracze wcielą się w role Daniela Sloane-Suareza (kryptonim Archer) oraz Mikhaila Loskova (kryptonim Kestrel), którzy na początku nie będą sobie ufać ani lubić, ale z czasem zbudują pewnego rodzaju więź.

Ich historia zacznie się na dwa miesiące przed kampanią dla pojedynczego gracza i nakreśli jak pociski EMP zostały wykradzione wewnątrz rosyjskiego wywiadu i sprzedane rosyjskiego mafii. Stąd też kampania zaczyna się w Sankt Petersburgu.

Tryb kooperacji ma kłaść duży nacisk na komunikację, taktykę i wspieranie siebie nawzajem. Dla mnie to genialny pomysł, by pokazać, że da się zrobić tryb kooperacji nawet w grach silnie stawiających na jednostkowe doznania. Co prawda na Conviction troszkę długo sobie czekamy, ale widać, że będzie warto.

Przy okazji wspomniano o trybie wyzwań (challenge modes), który w grzej pojawi się pod nazwą Third Echelon Missions i będzie rozgrywany na 6 mapach. 4 z nich pochodzą z trybu kooperacji, a dwie będą całkowicie nowe. 4 znane tryby to:
    Hunter - wyczyść mapę z przeciwników
    Infiltration - wyczyść mapę z przeciwników, ale bez bycia wykrytym
    Last Stand - ochraniaj głowicę EMP od fal przeciwników
    Face Off - dwóch graczy walczy przeciwko sobie, w trybie tym mogą dodatkowo pojawiać się komputerowi przeciwnicy

Kurcze mam wrażenie, że punkt czwarty brzmi jak horda z Gears of War2. Mam nadzieję, że w tych trybach będzie duży nacisk na taktykę, a nie będzie to taka prosta strzelanina, tylko kombinowanie i gadżety.

Splinter Cell: Conviction z trybem kooperacji!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rasta87

rasta87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To super , tryb kooperacji to jeden z największych plusów gier wydawanych na konsole :)

4. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    ooo zapowiada sie ciekawie :D

5. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    już w styczniu się przekonamy,jak twórcom to wszystko wyjdzie:) mam nadzieje, że warto czekać, ja już się doczekać nie mogę, czekam na tą część już baaardzo długo i jestem co raz bardziej niecierpliwy, ale już nie długo zarwę nockę (albo kilka) przy tym tytule na pewno :D

Wczytywanie...

Poleć forum