1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Splinter Cell Conviction zawiesza się

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PASSION, Kwiecień 19, 2010.

1. PASSION

PASSION Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    no więc dzisiaj doszedł do mnie splinter cell, z wielką radością zacząłem grać lecz pojawił się mały problem. Gra po ok. 40 min. zawiesza się. Ciekawe jest to, że tylko ta gra się zawiesza w innych ten problem nie występuje. W sumie ze splinter cell'em miałem już ten problem w wersji demo, ale to demo było nagrane na płytę zresztą trochę porysowaną więc nawet przez myśl mi nie przeszło, że z oryginalną będzie to samo. Oczywiście nie ma problemu i raz na godzinę mogę się ruszyć i zresetować XBOX'a no ale bez przesady, skoro inne gry się nie zawieszają to dlaczego tamta tak ma? Czy może ktoś ma podobny problem i zna rozwiązanie? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny.

P.S Słyszałem też coś, że jeżeli gra pobierze update to będzie się zawieszać, ale ja jestem zbanowany od ok. roku więc z XBL nic nie pobierałem.

Wczytywanie...

Poleć forum