1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Split Screen

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez samer19, Lipiec 3, 2011.

1. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Proszę o kilka tytułów gier żeby można pograc na dzielonym ekranie. Widziałem kilka tematów ale niestety troche stare z 2009 roku np więc na pewno znacie jakies inne tytuły ciekawe.

Interesują mnie raczej gry żeby można było przejśc fabułę we 2 lub jakies misje dodatkowe. Najlepiej jakieś strzelanki typu COD MW2 lub gry gdzie widac postac. Proszę o kilka ciekawych tytułów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Must have jeśli chodzi o opcje split screen to Forza 3 . Fajne jest jeszcze Call Of Duty Black Ops . I jeszcze da się w Lego ale to jak twój kolega wyjdzie po za ekran to ekran się dziela i po prawej jest np twoj kolega a po lewej ty ;)

4. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
  5. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prosze minuta szukania google : Link #318 - Gametrade.pl. I nie jesteś świeżakiem więc nie zakładaj tutaj tematów.

\\edit.
    upsss... kolega wyżej był pierwszy. Nie odświeżałem jak szukałem listy.

6. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ostatni post
    http://xboxforum.pl/gier-f12/split-screen-co-polecacie-8533-3.html

Już przeglądne podrzucony temat. Dzieki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum