1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Split/Second 2 nie będzie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Poncky14, Maj 5, 2011.

1. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pamiętacie ciekawą samochodówkę Split/Second? To w niej oprócz zwykłego ścigania się można było również zmieniać przebieg wyścigu wysadzając pół toru.
    Produkcja ta powstała w Black Rock Studio. Tam również narodziło się świetne Pure, które przyniosło na PC porządne wyścigi quadów. Niestety właśnie w tym studiu mają nastąpić cięcia, co wiąże się ze zwolnieniami. Anonimowe źródło doniosło, że bez pracy zostanie ok. 40 osób. Black Rock Studio wciąż będzie pracowało nad kolejnym projektami, a raczej projektem, ponieważ całe studio ma się teraz skupić nad tworzeniem jednej produkcji.

Split/Second 2 nie będzie : Gamecraft

2. Lotnik421 Xbox One

3. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    w sumie i dobrze, że nie będzie split second 2 bo pierwsza część była naprawdę mocną średniawką. optymalizacja na pc dawała trochę do myślenia.

4. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    S/S była jedną z banalniejszych gier w którą można było pograć z prawie każdym przy piffku/blancie, a do tego dawała sporo emocji ;]
    Szkoda, spodziewałem się kolejnej części ;/

5. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szkoda, dla mnie s/s było dla mnie jedną z najlepszych ścigałek.:/

6. Michal91

Michal91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Każdy lubi inne gry. Można było zagrać zawsze ze znajomymi. Szkoda ze 2 nie będize jednak 1 mam nadal.

Wczytywanie...

Poleć forum