1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spodziewany termin prezentacji PSP 2 i europejskiej premiery 3DS-a

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TytiX, Styczeń 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Temat nadchodzących przenośnych platform od Sony i Nintendo od dłuższego czasu elektryzuje konsolowych graczy na całym świecie. Japońscy giganci niedługo powinni zacząć ujawniać swoje najlepsze karty, a dziś być może poznaliśmy oficjalny termin prezentacji PSP 2 i europejskiej premiery 3DS-a.

Źródłem tych rewelacji jest prestiżowy serwis MCV, którego redaktorzy podobno dotarli do informacji, jakoby premiera 3DS-a w Wielkiej Brytanii miała nastąpić 25 marca lub w okolicach tej daty. Całość miałaby kosztować w granicach od 200 do 230 funtów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje nam ok. 920-1060 złotych.

Czy są to wiarygodne dane i nowy wynalazek Nintendo rzeczywiście zadebiutuje w Europie wyżej wymienionego dnia? Trudno powiedzieć, ale od dawna mówi się, że omawiany sprzęt pojawi się na naszym rynku w marcu, podobnie zresztą jak w Stanach Zjednoczonych.

Wiele wskazuje na to, że oficjalnego potwierdzenia konkretnych dat i tytułów startowych doczekamy się w najbliższą środę, 19 stycznia. Właśnie wtedy w Nowym Jorku i Holandii planowane są specjalne prezentacje konsoli przeznaczone dla prasy. Całkiem możliwe, że Nintendo zdecyduje się tego dnia zdradzić najbardziej interesujące nas konkrety.

Póki co spać spokojnie mogą tylko Japończycy. Od kilku miesięcy wiadomo, że 3DS pojawi się tam 26 lutego i będzie dostępny w cenie ok. 25.000 jenów. Kilka dni temu poznaliśmy także listę ośmiu gier przygotowanych na premierę konsoli, a ceny poszczególnych produkcji mają się wahać od 4800 do 6080 jenów.

Zaufane źródła serwisu MCV donoszą również o tym, że już 27 stycznia firma Sony planuje zaprezentować oficjalnie następcę PSP. Tego dnia odbędzie się spotkanie z dziennikarzami w Tokio, co byłoby doskonałą okazją do ujawnienia nowego handhelda.

Wokół tego systemu narosło więcej plotek niż potwierdzonych informacji, więc na razie musimy czekać na jakieś konkrety. Niemniej jednak niewątpliwie coś jest na rzeczy, jako że już w zeszłym roku słyszeliśmy o tym, że zarówno NetherRealm Studios (twórcy nowego Mortal Kombat), jak i firma Electronic Arts miały już styczność z PSP 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    :) i jak zwykle sony sprzeda się lepiej ;) ...

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    A to dziwne, bo ja myślałem że N ma więcej sprzedanych handheldów :)

Ciekaw jestem tego PSP 2, jeszcze 2tyg. i może je zaprezentują :D

5. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ciekawe jaka grafika będzie w psp 2, jak minimalnie zmieniona to szkoda wydawać 1000 zł na coś takiego, mam nadzieje również że wyglądem nie będzie przypominać brzydkiego rozsuwanego psp go.

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Martii nie obserwuj słupków Polskiej sprzedaży Psp a światowej ;)) przy której słupek psp się chowa przed BIG N :D

7. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Fajne mają ceny w japonii
    Kurs jena na dziś to: 3.5370
    25.000jenów x 3.5370zł = 88425!!! prawie 100 tysięcy złotych za konsolkę :O
    Fajnę muszą mieć PKB :D

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tylko że te ~3,50zł to jest dla 100 Jenów :)
    Czyli ok 880zł za nową konsolkę.

9. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    1 jen japoński = 0,0352904645 złotego polskiego

0,0352904645 * 25 000 = 882,2616125 zł

10. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A no tak zwracam honor nie zobaczyłem dokładnie dla jakiej ilości :D

11. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Jestem ciekaw jak będzie z tym PSP, czy poprawią ''sprzęt'', by działały nowsze gry. Miałem PSP kilka lat temu, bolało mnie to, że nie było San Andreas Stories. ;d Jeżeli na PSP 2 będą ciekawe tytuły to mam na co odkładać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum