1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[spoilery]Red Dead Redemption koniec?[spoilery]

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ucho333, Czerwiec 1, 2010.

1. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mogłem znaleźć tego tematu wyszukiwarką i mam nadzieję,że nie powielam tematu kogoś innego jeśli tak proszę usunąć.[spoilery] nie czytać jak ktoś nie ukończył.Mam takie pytanko jak się kończy ta gra?John musi na końcu umrzeć i zostać rozstrzelany przez grupe tych bandytów nie dało by się naprzykład zabić w tyum spowolnieniu tego gościa co jest przywódcą i wtedy jakieś alternatywne zakończenie? I kiedy pojawiają się napisy końcowe?Trzeba zrobić jeszcze jakąś dodatkową misję Jackiem? Piszcie w temacie.Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. alutek95

alutek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdynia
    SPOILER mozesz Jackiem zrobic misje polegajaca na zabicu przywodcy tych agentow. zleceniodawce znajdziesz na dworcu w tym ostatnim miescie.( nie pamietam nazwy)

4. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Jackiem jedziesz do Blackwater i tam będzie misja zabicia agenta. Po jej wykonaniu pojawią się napisy końcowe a potem grasz sobie dalej jak w GTA.

5. Macior

Macior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    No tak lecz jeżeli John ginie, przygodę zaczynamy kilka lat później jako jego syn. Więc jak widać gra daje nam możliwość skończenia historii na dwa sposoby.

6. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Nie da się zrobić tak żeby on nie zginął chyba?? Jak na dwa sposoby?

7. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie chyba nie da się tak by John nie ginął.Myślałem może właśnie,że gdy włącza się ten spowolniony czas bullet time jak wychodzimy z szopy to wtedy zabic tego przywódce a reszta się rozproszy,ale to chyba niemożliwe.Próbował ktoś?Dzięki za pomoc jutro zrobię tą ostatnią misję Jackiem

8. starcu

starcu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SKC
    1. Chyba nie da się inaczej bo to część fabuły.

2. Jak chcesz to idź do blackwater i kup za 500$ 22-strzałową strzelbę i spróbuj rozwalić tych gości, ale w tym momencie jest tylko chyba pistolet dostępny.

9. kang

kang Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wydaje mi się, że nie ma opcji alternatywnego zakończenia. Jest tylko jedna opcja. Co do napisów to Ci nie pomogę, bo nie wiem.

Gdybym miał obstawiać, to powiedziałbym, że możesz je sobie włączyć uruchamiając opcję credits w menu. Same z siebie się nie odpalą pewnie nigdy.

Edit:

A jednak się pomyliłem, zatem czeka mnie jeszcze jedna misja w RDR - super:)

10. kuklik

kuklik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ehh a ja tak polubilem glos johna marstona .
    chyba poprzechodze wszystko johnem i dopiero wezme ostatnia misje i zabije jego zabojcow jackiem bo ten mlody ma taki glos jakis ***owy .

11. Skorpio11

Skorpio11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest myślę jedna opcja takiego jakby zakończenia alternatywnego ,gdyż w pewnym momencie pod koniec gry John spotyka tego faceta z misji I Know You i ten go ostrzega co może się wydarzyć,mnie też wkurza trochę Jack,bo wydaje mi się trochę cieciowaty a John to był prawdziwy Kowboj,

12. HeLLBoY!

HeLLBoY! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wisbech UK
    Niema 2 zakończen a szkoda;/ Wolał bym nadal grac johnem

13. Skorpio11

Skorpio11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest taki kod do Red Dead Redemption,który zmineia Johna w Jacka,a nie wiem,czy jak kierujesz Jackiem to efekt kodu jest odwrotny

14. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Zmiana modelu postaci – “OH MY SON, MY BLESSED SON”
    to chyba ten kod

15. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    ale lipa ;/
    RDR prawie juz przeszedłem,ale wlasnie nie do końca ;/
    gram juz troche w tą gre i przyzwyczaiłem się do niego staram sie robic takze misje poboczne zeby pograc sobie w to dłuzej :)
    hmm wielka szkoda ze umrze...nie wiem dlaczego ale zawsze sie strasznie wciągam w produkcje rockstar sa takie prawdziwe i strasznie grają na emocjach jak taki dobry film np."Siedem Dusz" czy "Forest Gump"
    Gierka jest wykonana na prawde bardzo dobrze...te krajobrazy i takie naturalne zdarzenia mogłbym tu tak bez konca wymieniac,bo to jest arcydzieło :D
    Gram juz 10 lat i jak zawsze na RG sie nie zawiodłem

16. MR.WEED

MR.WEED Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szymek56 wszedłeś tu by poznać zakończenie? nie lepiej było przejść grę do końca? Jak dla mnie to tylko psucie sobie zabawy. A co do zakończenia , kiedy John upadł na glebe harcząc krwią to aż mnie tam w środku ścisnęło :p jednym słowem WYPAS ,zakończenie bardzo filmowe. A swoją drogą nie uwarzacie że ten jego syn wygląda jak rasowy MEX? Chyba żonka sie nie nudziła kiedy John wyruszał Postrzelać do brudasów :D

17. Najcok94

Najcok94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Moim zdaniem gra była za krótka i prosta ale nawet ciekawa :DD.
    Mam nadzieje ze za kolejne 3-5 lat zobaczymy kolejna ciekawa produkcje RockStar :D

18. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    Ale głupie te zakończenie ten nowy typ mi sie nie podoba czy napewno nie da sie grać jakoś starym

19. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A przeszedłeś na 100%?
    To zajmuje sporo czasu.
    Wątpię skoro mówisz że była za krótka...

Niestety, ale się nie da. Szukałem w necie czegoś na ten temat no ale...
    Sam chętnie pograłbym Johnem, strasznie się zżyłem z tą postacią z jego poczuciem humoru itd itp... Jego synalek niby w porządku, ale mi nie podchodzi tak jak John.

20. kamyk233

kamyk233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Nie ma innego zakończenia. Nawet jeśli zabijemy tego głównego agenta to w filmiku się on pojawia i potem jest misja Jacka, żeby go sprzątnać.

A co do samego zakończenia - moim zdaniem mistrzostwo.

21. spike1314

spike1314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Dobrze że gdzieś przez przypadek nie przeczytałem bądź nie oglądnąłem zakończenia, bo trzeba przyznać że właśnie dzięki takim zakończeniom pamięta się gry na długo. Producent doskonale to wymyślił, zabicie ostatniego członka gangu, następnie kilka zadań ala sielskie życie na farmie z żoną, synem i tu nagle boom. Rewelacja. I jezcze jedno ta muzyczka jak się wraca do żony i Jacka - super - szkoda tylko że jakiś niedźwiedź ubił mi w tym momencie konia.

Wczytywanie...

Poleć forum