1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

!!!SPOJLERY!!!! Binary Domain - zakończenia !!!SPOJLERY!!!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tr1SH, Luty 22, 2012.

1. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Jako ze gre wlasnie ukonczylem,ciekawi mnie jakie Wy mieliscie wersje zakonczenia tejze swietnej produkcji- a wiadomo ze w zaleznosci od relacji miedzy druzyna oraz tego kogo dajemy do grupy moze byc ich kilka. Fora amerykanskie i you**** narazie milcza :(

U mnie wygladalo to tak,ze ta chinka okazala sie potomkiem robota,Dan ja oszczedzil kiedy druzyna myslala,ze ja zlikwidowal a przy ostatecznym "systemie robotow" USA zdradzilo nasza grupe (w tym Bo).Na koncu komputer zostal zniszczony a Bo (za zdrade) i Rachael ( w obronie Lee) zgineli.Po czym Lee uciekla. Na koncu creditsow zas dostalem filmik jak ekipa zolnierzy i robotow sciga Lee a tu nagle wyskakuje Dan rozwala wszystko co sie rusza,nastepuje mega pocalunek i THE END.

Ja w swojej grze chodzilem zawsze z teamem laseczek w miare mozliwosci :D i kazdemy staralem sie dogodzic w odpwoiedziach.Jak moglem wziac tylko jedna osoba to bralem Lee :)

Glownie dziwi mnie ze Cain przepadl jakos w ciagu fabuly . co z nim? I co jezeli na misje w pociagu wezmiemy kogo innego?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Do usunięcia - zdublowany wpis.

4. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    U mnie Faye Lee okazała się potomkiem robota, Dan ją oszczędził. Armia USA zdradziła naszych razem z Bo, jednak po wymianie kilku zdań Bo ostatecznie stanął po naszej stronie.

Armia miała atakować naszych, jednak w ostatniej chwili pojawiła się Faey Lee ze snajperką, i strzeliła do generała, który jednak wykonał unik i uciekł. Nastąpiła walka z kilkoma mniejszymi żołnierzami w mechach, po ich pokonaniu znowu pojawił się generał wyposażony we wielkiego robota. Chciał zabić Faey Lee, jednak Bo przyjął uderzenie na siebie i poleciał w ściane, skąd już się nie ruszył.

Po pokonaniu generała z jego słodkim robotem cutscenka - Dan bazooką rozwala komputer, Bo umiera od poprzedniego uderzenia, natomiast Faey Lee za zgodą Charliego oraz Rachael ucieka do podziemia (dali jej 2 godziny przed złożeniem raportu).

Ostatnia cutscenka pokazuje zgromadzenie tych władz co z początku gry - mówią, że Faey Lee, która uciekła do podziemii musi zostać znaleziona, bo nie chcą dopuścić sytuacji, że powstanie nowa armia robotów, która weźmie Faey Lee za przywódcę. Zbliżenie na jej zdjęcie i napisy końcowe.

U mnie Cain został zniszczony przez Amadę przy ich pierwszym spotkaniu.

Wczytywanie...

Poleć forum