1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Spolszczanie i modyfikacje iso gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lyskey9, Lipiec 30, 2012.

1. lyskey9

lyskey9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kiedyś próbowałem spolszczyć Call of Juarez, podmieniłem tylko jeden plik nie pamiętam dokładnie jakie miał rozszerzenie ale było to coś w rodzaju "english.lang" nie pamiętam dokładnie. na Xboxie plik wyglądał dokładnie tak samo jak ten z wersji PC. Podmieniłem go image browserem, dokładniej Xbox Backup Creator'em. Po tej podmianie pliku abgx wysypał się ogromnymi błędami niemal wszystko było na czerwono i gra była bezużyteczna i zepsuta. Do czego zmierzam, otóż chciałbym zapytać czy ingerencja w obrazie, i własne modyfikacje są możliwe? Na przykład zamiana napisów z angielskich na polskie? Również myślałem nad podmianą audio, przykładowo takie gry jak Mass Effect czy Alone in the Dark a nawet Skyrim, posiadają dubbing w wersji PC, a na X"ie nie. Albo podmiana stacji radiowych w Gta IV, no coś pięknego, a żeby tego było mało, przecież można by nawet samochody tam podmienić. Struktura gier na PC jak i na X'ie często bywa podobna, pamiętam w CoJ'u(1) nawet można podmienić filmy, bo są w formacie .wmv
    Po prostu chciałbym zapytać czy ingerencja w obrazie, i własne modyfikacje są możliwe? (tekst, audio, video, grafika, fizyka, co możliwe).

Z innej beczki kiedyś na Jtagu podmieniłem język w dodaktu do masy, co prawda nie było polskich znaków i pisało na początku wciśnij enter, ale było to znośne. Obecnie nie posiadam już konsoli z Jtag.

Pozdrawiam i przepraszam za ew. litrówki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lyskey9

lyskey9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Ja ci kolego nie pomogę ale napisz do usera DOG29(jeśli nie wiesz to on zrobił polską wersję skyrim na x'a) pewnie będzie wiedział jak ci pomóc

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Albo DJDIDO88

Wczytywanie...